i5 9600K için soğutucu önerisi

EfendiCozuk

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Mutfak Eşyaları İmalat & Satış
  • İşlemci: i5 9600K 3.7 GHz - 4.6 GHz
  • Anakart: TUF Z370-PLUS GAMİNG
  • KASA: Corsair Carbide Serisi CHAMP/SPEC-04 80 Plus 600W KIRMIZI/SİYAH MidT ATX KASA

Soğutucu henüz almadım. İşlemciyi 4.9-5.0 bandına çıkarmak için sıkıntı çıkarmayacak ortalama bir soğutucu almak istiyorum. Tavsiyelerinizi nelerdir. Bu arada hız aşırtma işinde çok yeniyim. Bütçe 500-550 lirayı geçmesin.

Ikisi de üzmez.

Selam benimde işlemcim aynı hyper 212 kullanıyorum oc yaptım sıkıntısız kullanıyorum ileride sıvı soğutma falan düşünüyorsan gayet f/p ürünü

• İşlemci: i5 9600K 3.7 GHz - 4.6 GHz
  • Anakart: TUF Z370-PLUS GAMİNG
  • KASA: Corsair Carbide Serisi CHAMP/SPEC-04 80 Plus 600W KIRMIZI/SİYAH MidT ATX KASA

Soğutucu henüz almadım. İşlemciyi 4.9-5.0 bandına çıkarmak için sıkıntı çıkarmayacak ortalama bir soğutucu almak istiyorum. Tavsiyelerinizi nelerdir. Bu arada hız aşırtma işinde çok yeniyim. Bütçe 500-550 lirayı geçmesin.
Al şunu rahatına bak Cooler Master Masterlıquıd Lıte 240 Sıvı Soğut Mlw-d24m-a20pw-r1 - n11.com

Hocam bu dediğin çok hoşuma gitti birisi daha önermişti. Bunu alabilirim. 5.1 5.2 felan tutarmı bu soğutucu?
Öncelikler Merhaba,

Ben Thermaltake Water Performer 3.0 kullanıyorum yaklaşık 3 sene oldu. O.C yaptığım zamanlarda harika performans sundu ve gayet güzel o yüzden size de öneririm.

Hocam tavsiyen için teşekkür ederim. Buda güzel yukarıda @1982 dediği üründe güzel performans verir gibi. Onun hakkında ne düşünüyorsun?

Hocam bu dediğin çok hoşuma gitti birisi daha önermişti. Bunu alabilirim. 5.1 5.2 felan tutarmı bu soğutucu?

Hocam tavsiyen için teşekkür ederim. Buda güzel yukarıda @1982 dediği üründe güzel performans verir gibi. Onun hakkında ne düşünüyorsun?
Ben kullanıyorum çok memnunum, Ryzen 1800x işlemcimle. Soğutucuyu maximum devirde çalıştırırsan 4.9-5 ghz görür kanısındayım.

Ben kullanıyorum çok memnunum, Ryzen 1800x işlemcimle. Soğutucuyu maximum devirde çalıştırırsan 4.9-5 ghz görür kanısındayım.
Peki bu soğutucuyu alırsam kasaya sığarmı sığmazmı nasıl anlıyacağım? yada almadan nasıl bilicem ?

Ikisi de üzmez.
Hocam alırken kasaya sığarmı olayına bakıyorum da radyotör boyutunamı bakıcam fan boyutunamı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı