i5 9600K Soğutucu Önerisi

Tatros

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 400-450 TL en fazla overclock çok üst düzeyde yapmayacağım işlemcimi serin ve stabil tutacak soğutucu önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutucuya o kadar para vermene gerek yok sonuçta 9900k soğutmayacaksın. Akasa Nero 3 var teknobiyotikte 145 TL ben aldım sende al işini fazlasıyla görür. Aynı tipteki CoolerMaster soğutucu 250 TL
Güncelleme:Malesef fiyatı 180 TL olmuş. 2 gün önce 145 idi.

Fazla soğutma göz çıkarmaz. (gereksiz fazla olmadığı sürece) Bütçenizin gereksiz olduğunu düşünmüyorum. Corsair H45 veya ML120 Lite tercih edebilirsiniz.

Şiddetli şekilde akasa venom medusa tavsiye ediyorum(şuan hepsiburadada komik şekilde 435TL),bütçem çıkıştığı an kıyıp satın alacağım (şuan NIC C4 kullanıyorum)
Fiziki zarar vermezseniz bloğunu ömürlük kullanabilirsiniz (fanlar sanmıyorum 6-7yıl sorun çıkarsın)

Bunlar işimi görürmü kardeşim çok para döktüm bari işlemcim serin kalsın istiyorum bunlar beni memnun edermi ?
Fazla soğutma göz çıkarmaz. (gereksiz fazla olmadığı sürece) Bütçenizin gereksiz olduğunu düşünmüyorum. Corsair H45 veya ML120 Lite tercih edebilirsiniz.
Şiddetli şekilde akasa venom medusa tavsiye ediyorum(şuan hepsiburadada komik şekilde 435TL),bütçem çıkıştığı an kıyıp satın alacağım (şuan NIC C4 kullanıyorum)
Fiziki zarar vermezseniz bloğunu ömürlük kullanabilirsiniz (fanlar sanmıyorum 6-7yıl sorun çıkarsın)
Bahsettiğiniz soğutucu çok büyük ve çok ağır.

Bunlar işimi görürmü kardeşim çok para döktüm bari işlemcim serin kalsın istiyorum bunlar beni memnun edermi ?

Bahsettiğiniz soğutucu çok büyük ve çok ağır.
Overclock yapmayacağını söylemişsin. Soğutma için yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı