i5 9600K ve GTX 1080 sistem toplama

Evet geldim [emoji4]
AOC G2460PF D-SUB DVI 24 inç Full HD Led Monitör
Bundan bahsediyorduk. BENQ ile hiçbir fark yok özellik olarak. Asus ile de tek farkı Asus'un 3D desteği olması. Bu da size oyun oynarken pek bir fayda sağlamaz açıkçası.
Daha önce Asus'u da AOC'u da denedim. Ne yalan söyleyeyim ben AOC'u tercih ederdim. Çünkü ayağının hareket kabiliyeti daha iyi gibi.
Marka nasıl diye sormuştunuz. AOC markası en iyi monitör markalarındandır. Özellikle FPS oyunculuğu için.
yorumun için teşekkür ederim bu markayıda ekledim amaç hangisini ucuza alabilmek yukarıda yorumlarımda belirttim Benq ve asus birde bunu ekledim hangisi güzel inidirm olursa onu alıcağım sistem hakkında ne düşünüyorsun 1080p için toplucam gtx 1080di videolara baktım 1080p için rtx 2070de çok öneren var o yüzden rtx 2070 alayım diyorum yeni nesil kart olsun bir yorumun tavsiyen varsa beklerim
@@FurkanAltun hocam i5 9600k ve Rtx 2070 e ne diyorsun 1080p için en son kararım bu şekilde toplayan arkadaşlara sordum gayet memnunlar
Hocam Rtx 2070 Armor OC ve normal olan versiyonları var normal olan 600-700 tl daha ucuz reddit veya bazı sitelerde araştırma yaptım satış pazarlaması tamamen oc olanı almaye gerek yok demişler peki overclock versiyon olmayını alırsam ileride oc yapamazmıyım bu karta bir bilgin varmı bu konuda
Msi rtx 2070 Armor 3.350tl - Msi Rtx 2070 OC 4.100TL
Hocam Rtx 2070 Armor OC ve normal olan versiyonları var normal olan 600-700 tl daha ucuz reddit veya bazı sitelerde araştırma yaptım satış pazarlaması tamamen oc olanı almaye gerek yok demişler peki overclock versiyon olmayını alırsam ileride oc yapamazmıyım bu karta bir bilgin varmı bu konuda
Msi rtx 2070 Armor 3.350tl - Msi Rtx 2070 OC 4.100TL
@Msevket44
Evet o ses olayını duydum ancak ikisini de karşılaştırma olarak göremediğimden bir fikrim yok. Ancak çok verimli yada performanslı sayılmayabilir, sıvı soğutmaların avantajının kasanın sıcaklığından etkilenmeden kendi bağımsız soğutuyor. 12 CM sıvı soğutma genelde egzoz fanın önüne takılır, direkt havayı tahliye etmesi için üste de takılır egzoz fanın önüne de.
12 CM sıvı soğutma yerine hava soğutma tavsiye ediliyor forumda onun için ayrı konu açıp sorabilirsiniz.
Dediğim gibi Asus monitörün üretim yılına bakarsak baya eskide kalmış, bana kalırsa artık alınmaz çünkü hala pahalı. Hele aradaki 550 TL farkı verecek pek bir avantaj yok sanırım.
Anlamadığım şu 1070 Tİ ve 1080'i ucuza alabilme şansınız var ancak 2070 yok :/.
Hocam yardımına ihtiyacım var diğer konularda yorumlarını gördüm umarım bilgin vardır Parçaları Vatandan alıcaktım yada sinerjiden vazgeçtim Newegg diye yurtdışı sitesi var hepsini ordan almayı planlıyorum gümrükte sıkıntı yaratırlarmı youtube'dan bir kaç video izledim herkes gayet memnun fiyatlar çok iyi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı