İ5-9600K vs R7 2700X ve RX 590 Sistem Toplamak

katirna

Decapat
Arkadaslar daha yeni PC'lere ilgim oldu. Sırasıyla kafamda oluşturdum. Ekran kartını ve monitörünü değiştireceğim. Hayırlısıyla iş basvurum kabul edılmıs, cahılce davranıp sacma sapan seyler yapmak ıstemıyorum. Bilgi topluyorum su an. Ryzen 2700'x e karar verdım cunku onun ıcın alacagım anakart 500 TL filan ucuz. Ekstradan sogutma sıstemıne ıhtıyac duymuyor stock fanı var dıye. i5 9600K ve Z390 toplam fıyatı 3.250 TL fılan tutuyor. Ortalama rakam, ama Ryzen daha ucuza gelıyor ve stock fanı olması da cok ıyı. Ekran kartı olarak RX 590 dusunuyorum fıyat performans urunu. Şu ankı kasam Gıgbayte C135

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar daha yeni PC'lere ilgim oldu. Sırasıyla kafamda oluşturdum. Ekran kartını ve monitörünü değiştireceğim. Hayırlısıyla iş basvurum kabul edılmıs, cahılce davranıp sacma sapan seyler yapmak ıstemıyorum. Bilgi topluyorum su an. Ryzen 2700'x e karar verdım cunku onun ıcın alacagım anakart 500 TL filan ucuz. Ekstradan sogutma sıstemıne ıhtıyac duymuyor stock fanı var dıye. i5 9600K ve Z390 toplam fıyatı 3.250 TL fılan tutuyor. Ortalama rakam, ama Ryzen daha ucuza gelıyor ve stock fanı olması da cok ıyı. Ekran kartı olarak RX 590 dusunuyorum fıyat performans urunu. Şu ankı kasam Gıgbayte C135
Forumda yenisiniz anladığım kadarıyla. Yazım kuralları ile ilgili katı kurallara sahip. Dikkatli olun ard arda ceza yiyebilirsiniz. Bence bu kombo değil de, Ryzen 5 2600 ve Gtx 1660 veya 1660 Ti daha iyi olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2700X yerine 2600X ya da 2600 alınsa, bir de yanına 2060 konulsa tadından yenmez derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı