i5 9600KF ne kadar güçlü?

• Konuyu başlatan ZTAlp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

ZTAlp

Centipat
Selamlar, i5 9600KF'nin ne kadar güçlü olduğunu ögrenmek istiyorum sadece. 6 Core 6 Thread olduğunu biliyorum, yanlışsam düzeltin. i5 9600KF ve 2070S ile bir PC topluyordum ki Core ve Thread sayısı beni biraz bu işlemciyi almaktan soğuttu diyelim. i5 9600KF nasıl bir işlemcidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 9600KF tam anlamıyla bir oyun işlemcisi diyebilirim. Oyun performansı 3700X ile denk. OC kapasitesi çok yüksek olduğundan %15-%20 performans artışı sağlayabiliyor. Tabi yanında Z serisi anakart ve iyi bir sıvı soğutucu varsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Z.

Intel'in 8. ve 9. nesil işlemcileri alınabilir seviyede ve gayet güçlü.

Teşekkür ederim.
i5 9600KF tam anlamıyla bir oyun işlemcisi diyebilirim. Oyun performansı 3700X ile denk. OC kapasitesi çok yüksek olduğundan %15-%20 performans artışı sağlayabiliyor. Tabi yanında Z serisi anakart ve iyi bir sıvı soğutucu varsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Z390 Mortar + Cooler Master MasterAir MA410P RGB 120mm işlemci fanı var bende yetermi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı