Çözüldü i5-9600KF yüksek performans güç planındayken PUBG'de 90 derece oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erryanx

Hectopat
Daha fazla  
RAM
2x8
Anakart
ASUS Prime H310K R2.0
İşlemci
i5 9600KF
Merhaba. i3 9100F işlemcimi i5 9600KF'ye yükseltmiştim, KF modelinin fanı olmadıgı için stok fan kullanıyorum ve bir yerden aldıgım kalem termal macun kullanıyordum. Güç seçeneklerinde yüksek performansta PUBG'de 90 dereceyi görüyor, dengeliye çektigimde 70 derece civarında kalıyor. Benim istegim ise en iyi performansta ısınmadan oyun oynayabilmek. Ne yapabilirim bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. i3 9100F işlemcimi i5 9600KF'ye yükseltmiştim, kf modelinin fanı olmadıgı için stok fan kullanıyorum ve bir yerden aldıgım kalem termal macun kullanıyordum. Güç seçeneklerinde yüksek performansta PUBG'de 90 dereceyi görüyor, dengeliye çektigimde 70 derece civarında kalıyor. Benim istegim ise en iyi performansta ısınmadan oyun oynayabilmek. Ne yapabilirim bu konuda?

Yeni bir soğutucu alıp macun konusunda da kaliteli bir şeyler kullanmak gerekiyor.

Son düzenleme:
Sorunu zaten söylemişsiniz i3 9100F ile gelen sadece incecik aliminyumdan oluşan dandik stok fanı kullanıyorsunuz ve ucuz bir macun kullanıyorsunuz nereden tutsan elde kalıyor zaten Intel bile stok fan vermiyor 9600k ile arkadaşın da dediği gibi kaliteli soğutucu ve kaliteli bir macun.

Yeni konular

Geri
Yukarı