i5 M520 sisteme yükseltme tavsiyesi

EGEMENCALLSKAN

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarım Turbox ama merak etmeyin hediye geldi. Şimdi ben PC'den çok anlamam, onu başta söyleyeyim. Çok fazla bilgisayar markası bilgimde mevcut değil. TV reklamlarında gördüğüm kadarıyla biliyorum, halam bana Online dersleri yapabilmem için kendi kullandığı bilgisayarı verdi masaüstü set halinde. Ben de bu markayı bilmediğim için araştırmaya karar verdim sonra Turbox'un çok kötü olduğunu okudum nedeni ise işlemci ve ekran kartının eski, diğerlerinin ise onlara nazaran daha güncel olduğunu biliyorum.
Yeni bir bilgisayar alacak durumum yok fakat yapabilirsem bu bilgisayarı donanım olarak güncelleştirmek istiyorum, sizce bu mantıklı mı?
Oyun olarak Zula'yı kolay bir şekilde kasmadan açıyor doğal olarak MTA San Andreas yükledim, o da kasmıyor. SonOyuncu MC Launcher çok kasıyor, 3 FPS üstü çıkmıyor, ben de zorlamak istemediğimden hemen kapatıyorum. Bana donanım olarak ne önerirsiniz?

Bir de bir soru daha soracağım ben hangi parçaları satın almalıyım? bunu böylece soramayacağımı bildiğim için aşağıya bilgisayarımın özelliklerini yazıyorum.

İşletim sistemi 64 Bit.
8 GB RAM mevcut.
İşlemci olarak Intel(r) Core(tm) i5 CPU M520 @ 2.40 GHz.
Windows 10.
Sizce neleri değiştirmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı olmadığı için çoğu oyunu oynayamazsınız. İşlemcinizde çok eski 10000 serisi çıktı.
Bu bilgisayarı satıp üzerine para koyup yenisini alın.
Ekran kartı olmadığı için çoğu oyunu oynayamazsınız. İşlemcinizde çok eski 10000 serisi çıktı.
Bu bilgisayarı satıp üzerine para koyup yenisini alın.
Eğer satmak istemiyorsanız, bilgisayara rx550 ekran kartını ve 9.nesil i3 veya Pentium ekleyerek kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı