i7 10750H, GTX 1650 Ti ve 16 GB RAM oyun için yeterli midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada niye öyle göstermiyor? Kim dalga geçiyor anlamadım.
Ben videoya bakarak, söylemiyorum. Bizzat kendi bilgisayarımda aldığım değerleri söylüyorum. İstediğine inanabilirsin. Kaldı ki videodaki sistemle benimki aynı değil.

Dalga mı geçiyorsun ya? Arkadaşın aldığı bilgisayarın daha alt modeli var bende, RDR2 Ultra ayarlarda 35-40 FPS, High ayarlarda 55-60 FPS alıyorum. Arkadaşın sistemi daha iyi olduğu için, daha iyi değerler verecektir.

Bilgisayarım: HP 15-dk0005nt 6ZL09EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bir video çekip atarsan sevinirim.

Ben videoya bakarak, söylemiyorum. Bizzat kendi bilgisayarımda aldığım değerleri söylüyorum. İstediğine inanabilirsin. Kaldı ki videodaki sistemle benimki aynı değil.

Sen video çekip gönderene kadar müsâde edersen biz bu video ile yetinmeyi düşünüyoruz. Sen video çekip GTX1650 Ti'ye oynanan bu büyük oyunu bozana kadar gerçeklerimiz bunlar maalesef.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada niye öyle göstermiyor? Kim dalga geçiyor anlamadım.
Senin attığın video Gtx1650 için Gtx1650Ti için değil haberin olsun.

Geri
Yukarı