i7-10750H sistemde "DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

taczdp

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T5 V20.1
intel i7-10750H
DDR4 2933mHZ 16 GB Ram
RTX2060 Ekran kartı
Meslek
Makine Mühendisi
RAM
SAMSUNG 16GB 2933MHz
SSD veya HDD modeli
NVMe:"256GB" SAMSUNG PM991/"1TB"WD Blue SN550
Ekran kartı
RTX2060
İşlemci
i7-10750H
İyi günler arkadaşlar,
Son 1 haftadır bilgisayarım mavi ekran hatası alıyorum. Uğraştım ama bir türlü çözemedim. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürlerimi sunarım.
Bilgi: Windows 11 Pro kullanıyorum. Bütün sistem ve ekran kartı yazılımlarım güncel.

Minidumup link:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim oda arkadaşımın da başına geldi sürekli mavi ekran hatası alıyordu ancak sürekli farklı bir hata mesajı aldığından herhangi bir elle tutulur şey çıkmamıştı geçenlerde servise verdiği zaman anakart değişimi yapılmıştı sizin de laptop olduğundan böyle bir ihtimal olabilir. Eğer kasa olsaydı takarken bir sorun olduğundan yardımcı olunabilir ancak laptop olduğundan dolayı eğer imkanınız varsa garantiye vermenizi tavsiye ediyorum.

Doğru diyorsun hocam şimdi temiz bir format atmayı düşünüyorum ardından devam ederse servise göndereceğim.

Arkadaşlar bilgisayar servisten geldi. SSD bozulmuş ben de yenisi aldım şu an onu kullanıyorum herhangi bir arıza ile karşılaşmadım.
Sizinde bilginiz olsun sadece yazılımsal olmayabilir böyle bir hata donanımda kaynaklıda olabilir arkadaşlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı