i7 10750H sisteme hangi macOS sürümü kurulmalı?

Hatanın görselini atabilir misiniz? Görsel olmadan pek kesin bir şey söylenmeyebiliyor.
WhatsApp Image 2021-11-04 at 17.36.05.jpeg

Biraz geç cevap verebildim kusura bakmayın. @tristessehivernale dediği gibi doğru config dosyasını seçtiniz değil mi? Onun dışında son yazı GTX kart ile alakalı olabileceği için config dosyanızda boot argümanlarında "-wegnoegpu" komutu olduğuna emin olun.
Ona nereden bakacağım? Eğer yoksa nasıl ekleyeceğim?
Doğru Config dosyasını seçtiniz değil mi?
Comet Lake config dosyasını seçtim.

Onun dışında son yazı GTX kart ile alakalı olabileceği için config dosyanızda boot argümanlarında "-wegnoegpu" komutu olduğuna emin olun.
Buna nasıl bakacağım? Yoksa nasıl ekleyeceğim? Biraz acemiyim de bu konuda kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Samsung 256 GB M.2 SSD
SSD'nin tam adı nedir? PM serisi olup olmadığını öğrenmek için soruyorum.
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti.
Harici ekran kartınız çalışmayacaktır. Uyumlu olmamasının yanında bunun başlıca sebebi Optimus teknolojisinin bulunuyor olması.
i7 10750H işlemci.
SSD modelinde sorun çıkmazsa uğraşmadan Catalina 10.15 ve üstü sürümleri kurabilirsiniz.
Biraz geç cevap verebildim kusura bakmayın. @tristessehivernale dediği gibi doğru config dosyasını seçtiniz değil mi? Onun dışında son yazı GTX kart ile alakalı olabileceği için config dosyanızda boot argümanlarında "-wegnoegpu" komutu olduğuna emin olun.
İmaj benim ise o komut otomatik olarak ekli durumda :)

SSD'nin tam adı nedir? PM serisi olup olmadığını öğrenmek için soruyorum.
Samsung MZALQ256HAJD-000L2.
Modeli yazmak yarım saatimi aldıysa da en sonunda başardım.

Harici ekran kartınız çalışmayacaktır. Uyumlu olmamasının yanında bunun başlıca sebebi Optimus teknolojisinin bulunuyor olması.
Sıkıntı değil. Zaten Mac'te oyun oynayan da ne bileyim yani.

SSD modelinde sorun çıkmazsa uğraşmadan Catalina 10.15 ve üstü sürümleri kurabilirsiniz.
Kurmaya çalışırken resimdeki hatayı veriyor.

İmaj benim ise o komut otomatik olarak ekli durumda :)
Bütün imajları bu siteden aldım (Lion sürümü dışında). Ama sizin olup olmadığını bilmiyorum.

Son düzenleme:
Kurmaya çalışırken resimdeki hatayı veriyor.
Ne yazık ki Samsung PM 991 SSD'sini kullanıyorsun. Bu SSD'lere farklı bir şekilde macOS kuruluyor. @tristessehivernale un yaptığı rehberi kullan.

Geri
Yukarı