5800x3D sisteme hangi macOS sürümü nasıl kurulmalı?

Daha fazla  
Cümleten iyi Sosyaller emeği geçen herkese teşekkürler.
ASUS Prime X570p anakart.
AMD Ryzen 5800x3D CPU.
G.Skill 2x8 4000MHz RAM.
Samsung 980 NVMe 1TB M.2
Sapphire Nitro + RX 6900 XT.
WD 4TB Purple'dan oluşan bir sistemim var.

Hem Mac hem Windows kurulumu yapmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemem ve hangi sürümü kurmam gerek? Ofiste iMac 21.5 10.1 2009 late kullanıyorum. Onu Big Sur'e a yükseltmeyi becerebildim ama Hackintosh'da acemiyim.

Dual Boot macOS kurulumu için aşağıdaki rehberi takip et:
Catalina olması sorun değil, aynı önyükleyici olan OpenCore olduğu sürece metod aynı. Ventura sürümünü kurarak bu rehberi uyarla. Samsung 980 SSD bu iş için pek tercih edilen bir model değil fakat çok sorun çıkarmaması lazım. Firmware Update'i varsa yap, bunu Windows'ta kontrol edebilirsin.

Dual Boot macOS kurulumu için aşağıdaki rehberi takip et:
Catalina olması sorun değil, aynı önyükleyici olan OpenCore olduğu sürece metot aynı. Ventura sürümünü kurarak bu rehberi uyarla. Samsung 980 SSD bu iş için pek tercih edilen bir model değil fakat çok sorun çıkarmaması lazım. Firmware Update'i varsa yap, bunu Windows'ta kontrol edebilirsin

Şu an kurulu Win11Pro var nwme den bir bölüm ayırdım kurulumu orayamı yapayım yoksa komple silecekmiyim

ben biliyorum başıma geleceği usb yi hazırladım biosu iki kez resetledim kuruluma geçtim ve kurulum ekranını göremeden usb yi seçer seçmez oc failed to load configuration hatası

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı