i7 10750H Undervolt nasıl yapılır?

Kedicikw

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam. Bununla ilgili açılmış bir konu daha vardı çok eskiden fakat o kişininki uyumlu değilmiş sanırım. Ben de aynı ayarları yapıyordum fakat böyle kaldım ortada. Devamında ne yapacağım? CPU Cache + CPU Core -100 Offset Voltage, Intel GPU ve iGPU Unslice -60 Offset Voltage'da. Ayrıca 250 mV'deler. @erengore rahatsız ediyorsam özür dilerim hocam, sizin bilgili olduğunuzu duymuştum da yardım edebilme şansınız var mı?

1689263836759.png
1689263991946.png

Bilgiliyim ama pek artık bakmıyorum çünkü beni çok yoruyor anca bilgili insanlara öneride bulunuyorum yoksa ona şunu yap diye diye tüm günüm gidiyor.

Eğer daha fazla Offset veremiyorsanız bırakın zaten başkasının değerlerini almayın. Silikon kalitesi diye bir şey var.

Bilgiliyim ama pek artık bakmıyorum çünkü beni çok yoruyor anca bilgili insanlara öneride bulunuyorum yoksa ona şunu yap diye diye tüm günüm gidiyor.

Eğer daha fazla Offset veremiyorsanız bırakın zaten başkasının değerlerini almayın. Silikon kalitesi diye bir şey var.

Anladım hocam. Daha fazla vermeyi denemedim ama böyle bırakayım o zaman. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı