i7-10875H RDR 2 grafikleri kötü gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 10

KenanBulutE

Hectopat
RAM
16 GB Tek Kanal
Ekran kartı
RTX 3060 Mobile Max-P
İşlemci
i7-10875H
Arkadaşlar sadece en alttaki ayarlar kilitli. Bütün ayarlar Ultra + 2K'da oynuyorum, grafikler hiç Ultra hissiyatı vermiyor, daha önceden farklı sistemlerde oynadım bu oyunu, grafikler şahaneydi, bu şu an kesinlikle Ultra değil. NVIDIA denetim masasında "3D uygulamanın kara vermesine izin ver" seçeneği aktif, GeForce Experience vb programlar yüklü değil.

FSR ve DLSS ne demek açar mısınız? Anlamıyorum bu işlerden.

Şunu OFF yapacaksın.
dlss.jpg

Aynı şekilde FSR de yazıyor.

Kilitler hariç hepsi yükseltilebildiği kadar yüksek, MSAA ayarı kapalıı, DLSS kalite keskinleştirme kapalı, 2K tam ekran.

Keskinleştirmeyi aç biraz yükselt. Olmazsa kilitli kısımlarda kki görüntü ölçeğini 1,25 yap 1,33 te olabilir tam hatırlamıyorum.

Konu sahibi SS atabilir mi? Hayır bu tarz konularda ne yapmamızı bekliyorsunuz? Gözümüzde mi canlandıralım oyunun neye benzediğini?

Neye benzediğini ne yapacaksın? Texture Ultra olmasına rağmen düşük, fotoğrafta düşük olması nasıl bir etki yaratacak çok merak ediyorum. Neyse atarım şimdi. Oyuna giriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sadece en alttaki ayarlar kilitli. Bütün ayarlar Ultra + 2K'da oynuyorum, grafikler hiç Ultra hissiyatı vermiyor, daha önceden farklı sistemlerde oynadım bu oyunu, grafikler şahaneydi, bu şu an kesinlikle Ultra değil. NVIDIA denetim masasında "3D uygulamanın kara vermesine izin ver" seçeneği aktif, GeForce Experience vb programlar yüklü değil.

Hocam DLSS veya FSR açıksa kapatıp TAA high, FXAA açık, en altlarda TAA sharpness gibi bir şey olması lazım, onu da Full'e ve resolution scale diye bir ayar olması lazım onu da 5/4 yapar mısınız? Eğer yine düzelmezse TAA ve FXAA kapatıp MSAA fulleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı