i7-10875H RDR 2 grafikleri kötü gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 10

KenanBulutE

Hectopat
RAM
16 GB Tek Kanal
Ekran kartı
RTX 3060 Mobile Max-P
İşlemci
i7-10875H
Arkadaşlar sadece en alttaki ayarlar kilitli. Bütün ayarlar Ultra + 2K'da oynuyorum, grafikler hiç Ultra hissiyatı vermiyor, daha önceden farklı sistemlerde oynadım bu oyunu, grafikler şahaneydi, bu şu an kesinlikle Ultra değil. NVIDIA denetim masasında "3D uygulamanın kara vermesine izin ver" seçeneği aktif, GeForce Experience vb programlar yüklü değil.

Dostum ultrada düşük grafik anlamadım ancak zaten 2K da oynuyorsun arkadaşların dediği MSAA falan fullersen 10 FPS olacak oyun.

Büyük ihtimal ölçeklendirme ayarnı bir şekilde kıstı çünkü oyun Low ayarlarda bile çok güzel gözüküyor ultrada nasıl gözükmesin ki?

RDR'de git bir yer yakından bak ne bileyim masa olur taş olur. Texture kalitesi berbat bu oyunun. Sadece ışıklandırması iyi o sayede kurtuluyor. 2018 senesinde çıkmış ve yaklaşık 5 senelik bir oyun ama grafikler 2015 oyunu gibi.
836961.jpg

Yüksek-Ultra ayarlar kanka. Ayrıca incelemek istersen internete RDR2 Ultra textures yaz nicelerini bulursun.

Ben sorunu çözdüm, belgeler kısmından RDR2'nin settings dosyasını sildim, oyuna girdim dikey eşitlemeyi kapattım ve 2K Ultra da (birkaç ayar yüksek'de) oynamaya başladım, şu anlık bir problem yok.

Yüksek-Ultra ayarlar kanka. Ayrıca incelemek istersen internete RDR2 Ultra textures yaz nicelerini bulursun.

Belli ki sende ultrada oynadığını zannediyorsun, benim gibi yap. Bu arada o internetten aldığın fotoğrafları insanlar forumlara atmış ve oyunun ultrada olmasına rağmen böyle gözüktüğünü söylemiş. YouTube'a "RDR 2 Ultra Graphics Gameplay" yazarsan daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.

Bu ayarlar Ultra değil ki? :D
Neyse kafanı fazla yorma sen. Senin fikrini değiştiremeyeceğimi biliyorum. Rdr2'yi bu kadar sevilen şeyi grafik zannediyorsunuz değil mi ? Oyun dünyanın en iyi oyunlarından biri diye herşeyi kusursuz yapıyor zannediyorsunuz değil mi ? Bu oyunun grafikleri kötü ve oyunun güzel gözükmesini sağlayan şey ışıklandırması. Bunu anlamak çok zor değil oyuna girdiğinde ışıklandırmayı en düşüğe al 5 saat dayanabilirsen gel öyle yaz. Bir de anlamıyormuş gibi bu ayarlar ultra değil ki yazıyorsun kanka. Benim sana anlattığım ışıklandırma olmadıktan sonra oyunun texturesinin berbat olduğu ve attığım resimler ultra texture ayarında. Bu anlattığımı okumayı yeni öğrenen ve biraz kitap okuyabilen ilkokul çocuğu bile anlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı