i7 12700h laptop Valorant'ta 140 FPS veriyor

Sonunda çözüldü... Bir çok yorumu denedim ve oldu artık 500-600 arası alıyorum. Hepinize içten teşekkürler. Zamanınızı aldıysam kusra bakmayın.

Hocam arama kutusuna MSConfig yazın sonra da önyüklemeden gelişmiş ayarlara gelip işlemci sayısına tıklayıp en çok çekirdek sayısını seçip yeniden başlatın biraz ufak ihtimal ama deneyelim.
Hocam bunu yaptım ve yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" mavi ekran hatası almaya başladim. Nasıl çözebilirim? Güvenli moda girmeye çalıştım işe yaramadı çok kez yeniden başlattım yine aynı durum.

Hocam bunu yaptım ve yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" mavi ekran hatası almaya başladım. Nasıl çözebilirim? Güvenli moda girmeye çalıştım işe yaramadı çok kez yeniden başlattım yine aynı durum.

İlk defa görüyorum genelde bu hata ekran kartı driverına veya ekran kartına bağlı bir hata olarak karşımıza çıkar işlemci ayarı ile bu hata biraz alakasız hala çözemediyseniz. Windows açılmadan önce F8 tuşuna basmaya başlayın onarım moduna girmesi lazım Windows'un. Oradan sorun giderme ve güvenli modda aynı hataları alırsanız bilgisayarı sıfırlaya tıklayın kişisel verilerimi tut diyerek sadece Windows ayarlarını sıfırlayıp dosyalarınızı koruyabilirsiniz.

İlk defa görüyorum genelde bu hata ekran kartı driverına veya ekran kartına bağlı bir hata olarak karşımıza çıkar işlemci ayarı ile bu hata biraz alakasız hala çözemediyseniz. Windows açılmadan önce F8 tuşuna basmaya başlayın onarım moduna girmesi lazım Windows'un. Oradan sorun giderme ve güvenli modda aynı hataları alırsanız bilgisayarı sıfırlaya tıklayın kişisel verilerimi tut diyerek sadece Windows ayarlarını sıfırlayıp dosyalarınızı koruyabilirsiniz.
Başlarken otomatik onarım moduna giriyor fakat işe yaramıyor sonrasında yeniden başlat dediğimde yine mavi ekran yine mavi ekran. Bir türlü çözemedim.

Hocam onu deniyorum şu an fakat parola istiyor. Orada hangi parolayı girmem gerekiyor onu bilmiyorum. Microsoft hesabımın parolasını giriyorum olmuyor. Orada istenilenen parola neyin parolası ve nasıl sıfırlarım?

Oturum açarken ki bilgisayar pinini soruyordur o değilse Microsoft hesabınızın şifresini istiyordur. Şifreyi kabul etmiyorsa parolanızı sıfırlayıp deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı