i7 12700H ve RTX 3070 birlikte iyi çalışıyor mu?

Bende aynı modele günlerdir bakıyorum ekran kartı 150 watt mı? bi de sıcaklıklar kafamı karıştırdı acaba 3060 modelini mi tercih etsem düşünceniz nedir?

Dediğim gibi altını yükselttiniz mi? 3D mark timespyin demosunu indirip test yapıp atabilir misiniz? Sıcaklıklar pek iyi denemez, CPU'nun çektiği Tdpye'de bağlı tabii.
Ege sıcaklıklar kafamı karıştırdı gerçekden sen ne düşünüyosun? 3060 modelini mi almalıyım çok kararsızım şuanda

Son düzenleme:
Bende aynı modele günlerdir bakıyorum ekran kartı 150 watt mı? Bir de sıcaklıklar kafamı karıştırdı acaba 3060 modelini mi tercih etsem düşünceniz nedir?

Ege sıcaklıklar kafamı karıştırdı gerçekten sen ne düşünüyosun? 3060 modelini mi almalıyım çok kararsızım şu anda

Kasa aynı kasa, sıcaklıklar kafanı karıştırıyorsa 3060 versiyonu da mantıklı değil. Sadece oyunlarda 12700H 3070 beslerken daha fazla zorlanacağı için biraz daha sıcak çalışır.

Kasa aynı kasa, sıcaklıklar kafanı karıştırıyorsa 3060 versiyonu da mantıklı değil. Sadece oyunlarda 12700H 3070 beslerken daha fazla zorlanacağı için biraz daha sıcak çalışır.
Bu arada yazdıkdan sonra baktım ama youtubedan bazı test videoları izledim; i7 12th, RTX3060 140w, GTA V işlemci sıcaklığı 90 derecelerde yani postu açan arkadaşın bilgisayarında bi anormallik yok gibi gözüküyor tabi 90 derece fazla ama 3060 modellerinde de aynı, acaba başka marka laptoplarda bu değer nasıl Acer Nitro 5 için GTA V 90 derece görebiliyor gördüğüm kadarıyla.

Bu arada yazdıktan sonra baktım ama YouTube'dan bazı test videoları izledim; i7 12th, RTX3060 140W, GTA V işlemci sıcaklığı 90 derecelerde yani postu açan arkadaşın bilgisayarında bir anormallik yok gibi gözüküyor tabii 90 derece fazla ama 3060 modellerinde de aynı, acaba başka marka laptoplarda bu değer nasıl Acer Nitro 5 için GTA V 90 derece görebiliyor gördüğüm kadarıyla.

Giriş seviyesi modeller için benzer sıcaklıklar, kötü değil.

Giriş seviyesi modeller için benzer sıcaklıklar, kötü değil.
Evet haklısın sanırım bayramdan sonraki hafta GarajOnline' dan alıcam bu laptopu. Postu açan arkadaşda yorumlarını yazarsa sevinirim takip edicem burayı

@Artoria Pendragon Ege bu cihazda mux switch olduğundan emin miyiz soru cevapları okuyodum yok demiş satıcı?

Dosya Ekleri

• IMG_5521.jpeg
    IMG_5521.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Evet haklısın sanırım bayramdan sonraki hafta GarajOnline'dan alacağım bu laptopu. Postu açan arkadaşta yorumlarını yazarsa sevinirim takip edeceğim burayı

@Artoria Pendragon Ege bu cihazda MUX Switch olduğundan emin miyiz soru cevapları okuyordum yok demiş satıcı?

MUX bulunuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_5565.jpeg
    IMG_5565.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı