i7 13650HX için UV önerisi

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba. i7 13650HXLi bir laptopum var. Klimalı odada sıcaklıklarda sorun yok ancak klimasız bir konumda sıcaklıklar artıyor. Biraz düşürmek için UV yapmayı düşünüyorum. UV hakkkında bilgi sahibi biri bana UV ayarı önerirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba. i7 13650HXLi bir laptopum var. Klimalı odada sıcaklıklarda sorun yok ancak klimasız bir konumda sıcaklıklar artıyor. Biraz düşürmek için UV yapmayı düşünüyorum. UV hakkkında bilgi sahibi biri bana UV ayarı önerirse çok sevinirim. Teşekkürler.
Dostum ust segment cihaza o kadar para verip bir de sicaklik dusurmek icin yol mu ariyorsun? 30. konun falan bu, degisim iste senin cihazin normal degil.

Dostum ust segment cihaza o kadar para verip bir de sicaklik dusurmek icin yol mu ariyorsun? 30. konun falan bu, degisim iste senin cihazin normal degil.

Hocam hava 46 derece 30 derce çalışmasını bekleyecek değilim.ayrıca cihaz acayip tozlu ben 90 ları görmesini istemiyorum.

Hava sıcak degilken de aciyordun, gene senin tercihin cihaz benim degil ikna etmek gibi bir amacim yok. Sadece söyleyeyim o cihaz normal degil.

Hava sıcak değilken mi? Açtığım konu tarihini ben biliyorum ama neyse.

Hava sıcak degilken de aciyordun, gene senin tercihin cihaz benim degil ikna etmek gibi bir amacim yok. Sadece söyleyeyim o cihaz normal degil.

Evet forumdaki herkes cihazı değişim talebi ver dediler kimsede ızgaraları temizle demedi. Cihaz çok tozlanmış temizleyince düzeldi. Bu konuya bakanlar ısınma sorununun ızgaralardan olabileceğini düşünüp bir temizlesinler. Fanların yapısı dar kanatlı olduğu içinde toz sıcaklığı fazla etkiliyor. Fanları tozlanmış ilk aldığım günkü boştaki sıcaklık ile arasında 6-7 derece arası var. Fan bakımını erken yaptırmam gerekecek gibi. Üst segment bir laptop ta olsa çok toz birikiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı