Çözüldü i7 13700K 4070 Ti RDR2 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eyuppi

Femtopat
Daha fazla  
RDR2 de önceden gayet akıcı bir şekilde oynarken bir anda kasmaya başladı ne yapmam gerekiyor? 4070 Ti ve 13700k sistemim var.

Çözüm
Tamamdır hocam bir bakayım.

Güncel hocam anakarta bağlı ekran kartına değil.

Tamamdır çözdüm sorunu. Ekran kartına takın deneyin. Sürücüleri DDU ile silip güncel driverlerı kurun. Eğer olursa çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın.
Sıcaklıktan dolayı olabilir. Sıcaklıkları kontrol eder misiniz?
Hocam imkanı yok. Yani eğer 2 gün boyunca aralıksız oynamamışsa. Sistem normal bir sistem değil. Yazılımsal sorun olabilir. Ben rtx 3060 la 75 derecede kasma yaşamıyorum. Ya da driver güncel değildir driver de sorun vardır.

40-45 arasında GPU sıcaklığım bir tek RDR2 de oluyor bu kasma sorunum diğer yüksek sistem isteyen oyunlarda hiçbir sorunum yok.
Hocam driver lerin iz güncel mi? Eğer güncel hali böyle ise güncellemeden önceki driver kurun deneyin. Ya da yazılımsal dır. Temiz Windows kurulumu yaparak çözersin.

Hocam imkanı yok. Yani eğer 2 gün boyunca aralıksız oynamamışsa. Sistem normal bir sistem değil. Yazılımsal sorun olabilir. Ben RTX 3060 la 75 derecede kasma yaşamıyorum. Ya da driver güncel değildir driver de sorun vardır.

40-45 arasında GPU sıcaklığım bir tek RDR2 de oluyor bu kasma sorunum diğer yüksek sistem isteyen oyunlarda hiçbir sorunum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam driverlerin iz güncel mi? Eğer güncel hali böyle ise güncellemeden önceki driver kurun deneyin. Ya da yazılımsal dır. Temiz Windows kurulumu yaparak çözersin.

Diyorum ki driverlero güncel mi? DP veya HDMI kablosu ekran kartına mı takılı. Cevaplayın.

Tamamdır çözdüm sorunu. Ekran kartına takın deneyin. Sürücüleri DDU ile silip güncel driverlerı kurun. Eğer olursa çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın.

Çözüm

Geri
Yukarı