Çözüldü i7 13700K 4070 Ti sistemde ekran yırtılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HaciELBinMemati

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Yeni bir sistem topladım 1 ayı geçti son zamanlarda böyle yapmaya başladı problem nedir? Şimdiden teşekkür ediyorum.
Arada bir böyle yapıyor sekmeden sekmeye geçerken anlık gelip gidiyor böyle.
i7 13700K.
4070 Ti Gainward 12 GB.
32 GB 7200MHz RAM.
MSI MAG tomehawk Z790 Wi-Fi anakart.
M.2 SSD 1TB ve 4 TB 7000/7000 okuma yazma.
1000W MSI PSU MPG A1000G.
Sistem özellikleri.
2 görsel.

Dosya Ekleri

• IMG_20231109_214333.jpg
    IMG_20231109_214333.jpg
    214,7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1050 ti vardı eski kasada duruyordu onu takıyım dedim ne olacak diye emilatördeki sorun aynı devam ediyor ekran kartınıdıda servise gönderdim di neyse sorun ekran kartında değil başka birşey o zaman öyle değil mi ?
emilatör videosu <<<
1050 ti videosu <<<

Sorunu çözdüm gibi BİOS güncellemesi yaptım şuan için bir problem gözükmüyor böyle bir durum yaşayan olur ise BİOS güncellemesine baksın ilk önce problem psu dan kaynaklanıyor gibi geldi arkadaşım bios ayarlarına bi bak diyince yeni güncelleme gelmiş güncelleme notları;
Açıklama:
- Updated CPU uCode.- Updated Secure Boot mechanism.- Updated OC Auto rules.- P-core Beyond 6GHz+ feature optimized with i9 CPU.- Intel APO function optimized.
AMD fanboyu damlamış işte

AMD'nin ne kadar sorunlu olduğunu cümle alem biliyor

Ben sana AMD sorunsuz demedim ki atarak devam ediyorsun. Ben sana Nvidia hiçbir şekilde sorun çıkarmaz dediğine karşı çıktım. Ben sana buraya trilyonca NVIDIA driver, donma hatası dökerim ama sen anlamazsın. Hala daha NVIDIA'nin sorunsuz hiçbir şekilde sorunsuz olduğunu savunuyorsun. O cümleden ne çıkar anlat bize aydınlansın herkes. Yani diyorsun ki NVIDIA hiçbir şekilde sorun çıkarmaz. Helal olsun fanboyluklarla devam edebilirsiniz. 4070 kullanıyorum kardeşimin bilgisayarında bu arada sonra damlama hemen.

Son düzenleme:
1050 ti vardı eski kasada duruyordu onu takıyım dedim ne olacak diye emilatördeki sorun aynı devam ediyor ekran kartınıdıda servise gönderdim di neyse sorun ekran kartında değil başka birşey o zaman öyle değil mi ?
emilatör videosu <<<
1050 ti videosu <<<

Sorunu çözdüm gibi BİOS güncellemesi yaptım şuan için bir problem gözükmüyor böyle bir durum yaşayan olur ise BİOS güncellemesine baksın ilk önce problem psu dan kaynaklanıyor gibi geldi arkadaşım bios ayarlarına bi bak diyince yeni güncelleme gelmiş güncelleme notları;
Açıklama:
- Updated CPU uCode.- Updated Secure Boot mechanism.- Updated OC Auto rules.- P-core Beyond 6GHz+ feature optimized with i9 CPU.- Intel APO function optimized.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı