i7 2600 1050 Ti sistem yazılım için yetersiz mi?

Hala çok geniş alanlar. Kriptoloji kullanacak mısınız ve bunu kendi bilgisayarınıza mı yaptıracaksınız mesela? Web de yine çok geniş. Ama sadece öğreniyorsanız işinizi görür. Göremeyeceği noktaya gelirseniz o zaman düşünürsünüz.

Kali Linux kitabını aldım. Siber güvenlik alanına girebilmek için. O yüzden sordum. Web için ise güncel bir web-site yapmak istiyorum.

Görür görür. Dediğim gibi göremeyeceği noktalara gelirseniz düşünürsünüz. Şimdiden bunu düşünmenin anlamı yok. Yetmez desek yeni bilgisayar mı alacaksınız ya da vaz mı geçeceksiniz öğrenmketen?

Görür görür. Dediğim gibi göremeyeceği noktalara gelirseniz düşünürsünüz. Şimdiden bunu düşünmenin anlamı yok. Yetmez desek yeni bilgisayar mı alacaksınız ya da vaz mı geçeceksiniz öğrenmketen?

Hayır tabii ki ama işte yetemez belki deyince arkadaşlar hevesim kırılmadı değil.

Neyse Javasscript devam ediyim teşekkürler hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı