i7 2600 1050 Ti sistem yazılım için yetersiz mi?

Konudan bu kadar uzaksanız yorum yapıp saçmalamaya ne gerek var?

Kolaylık anlamında dedim, kod arayüzüne göre Wix gibi kolaylılları JS ile birleştirince güzel şeyler çkacağını söylüyorum. Arkadaş forum sitesi odaklı.

Teşekkür ederim hocam. Biz sizi arayacağız. :D
İlk JavaScript öğreneyim. Sonra isterseniz birlikte bile geliştirebiliriz hocam. Ama ben wix.com gibi sitelerde yapma taraftarı değilim.

Soru: Konulara sizi etiketlesem sorun olmaz değil mi? @Demorlius

Hocam ben zaten profilinizdeki izle tuşuna bastığım an ilk sseçenekti (laketroos konu açtığında bildirim al)tuşuna bastığımda otamatikmen geliyor ama isterseniz etikleyin. Bazılarında bende sizi eklerim böyle onu alışverişi olur.

Son düzenleme:
Kolaylık anlamında dedim, kod arayüzüne göre Wix gibi kolaylılları JS ile birleştirince güzel şeyler çkacağını söylüyorum. Arkadaş forum sitesi odaklı.

Hocam ben zaten profilinizdeki izle tuşuna bastığım an ilk sseçenekti (laketroos konu açtığında bildirim al)tuşuna bastığımda otamatikmen geliyor ama isterseniz etikleyin. Bazılarında bende sizi eklerim böyle onu alışverişi olur.

Hocam bu arada yazılım ile ne kadar ilgilisiniz?

Hocam bu arada yazılım ile ne kadar ilgilisiniz?

Linux hakkında bilgiliyim, bir ara C# öğreniyordum. Bırakdım :(. Sonrasındada javafx, Java, azıcık JavaScript. Linux Debian tabanlı dağıtımlar ve terminal hakkında bayağı bilgim var Linux hayatına atlayacaksanız bol bol soru sorun. Çünkü 1 bilemedin 2 tane kaynak var.

Linux hakkında bilgiliyim, bir ara C# öğreniyordum. Bırakdım :(. Sonrasındada javafx, Java, azıcık JavaScript. Linux Debian tabanlı dağıtımlar ve terminal hakkında bayağı bilgim var Linux hayatına atlayacaksanız bol bol soru sorun. Çünkü 1 bilemedin 2 tane kaynak var.

Atıldım bile. Fedora kullandım beğenmedim fazla tekrar Mint'e döndüm (1 hafta önce falan).

Atıldım bile. Fedora kullandım beğenmedim fazla tekrar Mint'e döndüm (1 hafta önce falan).

Fedora'yı bende sevmiyorum genel olarak OpenSUSE'ciyim, başlangıç için kesinlik ile Mint ama distrı değiştirme muhabbeti yani distrohop yapmayın bende, onu yapıçağına bedrock Linux kurun, herhangi bir bir tabanın kodlarını terminalde çalıştrmayı sağlar mesela Linux Mint ama RPM kullanıyor mesela diye duymuştum.

Fedora'yı bende sevmiyorum genel olarak OpenSUSE'ciyim, başlangıç için kesinlik ile Mint ama distrı değiştirme muhabbeti yani distrohop yapmayın bende, onu yapıçağına bedrock Linux kurun, herhangi bir bir tabanın kodlarını terminalde çalıştrmayı sağlar mesela Linux Mint ama RPM kullanıyor mesela diye duymuştum.

Çok Linux terimi kullandınız. Kafam karıştı.

Çok Linux terimi kullandınız. Kafam karıştı.
hocam kısaca fedora batsın , debrock diye bir şey sayesinde fedoranın komutlarını linux mintde çalıştırabilirsiniz. böylece kullandığınız dağıtımdan sıkılmazsınız . masaüstü olarak bildiğin cinnamon , xfce gibi masaüstü ortamları sadece basic şekilde orada kalmıyor. istediğin görünümü verip istediğine geçebiliyorsun.

Hocam kısaca Fedora batsın, debrock diye bir şey sayesinde Fedora'nın komutlarını Linux Mint'de çalıştırabilirsiniz. Böylece kullandığınız dağıtımdan sıkılmazsınız. Masaüstü olarak bildiğin cinnamon, Xfce gibi masaüstü ortamları sadece Basic şekilde orada kalmıyor. İstediğin görünümü verip istediğine geçebiliyorsun.

Ben cinnamon gibi sade masaüstü ortamlarını daha çok seviyorum. :)

Ben cinnamon gibi sade masaüstü ortamlarını daha çok seviyorum. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
özelleştirme örneği.

@ErrorCorrection Bir aday mühendis olarak PHP yerine Wordpress veya HTML öneren birisinin tavsiyelerini ciddiye almanızı önermiyorum. Forumda konuşulan terimi hayatında bir defa duyanlar bile uzman yorumu yaptığından düzgün cevaplar almanız zor.

Yazılıma başlamak istiyorsanız CS50 ile başlamanızı tavsiye ederim. Zor gelecektir ancak iyi bir temeliniz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı