i7 2600 Sistemi Güncelleme

@Mr.Acar
Oynayacağım oyunlar genellikle şunlar olur Tom Clancy's RainBow Six Siege. Tom Clancy's Divison. The Witcher 3. GTA V. Dead By Daylight. 13.Cuma bu gibi oyunlar şuan steam hesabımda bu oyunlar var ve daha fazlası. GTX 1050 Ti veya üstü ekran kartları bu oyunları ultrada oynatır mı ?

Minimum GTX 1050 Ti. Ama RAM de önemli. Onu da yüksekseltin. PSU hakkında ne düşünüyorsunuz?
Değiştirmek şart. 500 watt sağlam psu almak şart. Benim ki 200-350 watt arasında olması lazım öyle bir şey kısacası az.
Şimdi sanırım yapılacak şey şunlar psu ve ekran kartını alacağım. Anakart sorun yaratmassa mutlu sonla biter. Sorun yaratırsa bakkal bilgisayarlara gidip anakart arayacağım bulursam alacağım. Ram konusuna gelirsek bildiğim kadarıyla ramlerin aynı değerlere sahip olması gerekiyor. Kısacası yeni bellek almak lazım oluyor onun için. Bellek almam sanırım oynayacağım oyunlar için yeteceğini düşünüyorum. Tabi sizler daha iyi bilirsiniz.
Fikirleriniz için teşekkür ediyorum. Yukarıda da belirttiğim gibi sebebi şimdi almayabilirim.
Ekran kartlarında tek fanlı ile çift fanlı arasında ki farklar sadece sıcaklık mı ? kasam minik boyutta marka bilgisayar olduğu için. 2 fanlı GTX 1060 sığmayabilir diye düşünüyorum. Ek olarak 3 GB ile 6 GB arasında ki fark sadece GB mi GTX 1060 da ? yoksa Mhz farkı var mı ?
31fa9f17-93f6-4cfa-8593-3b9a0ea65d7f.jpg

Fotoğraf bana ait değildir ama marka bilgisayar olduğu için aynı kasa. Buraya tek fanlı sığar gibi öyle düşünüyorum eğer alıcak olursam sanırım tek fanlı almam gerek.

Takılır fakat rahatlıkla 1060 besleyebilecek bir işlemciye 1030 takmış olursun. İşlemcinin hakkı o değil. O işlemciye en düşük 1050Ti takmalısın.

Afox çin malı tavsiye etmem. Quadro hakkında pek bilgim yok fakat o bütçeye Asus Z77 soket anakart alınıyor.

Asus z77 - A Anakart - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 517779921
Hocam beni yanlış anlamayın ama Buradaki insanlara güvenebilir miyiz internette ki ? ben İstanbul da yaşamıyorum ondan elden satın alamam. Sanırım en iyisi eğer alacak olursam buradaki bilgisayar tamircisi parça vesaire satan yerlere uğramak danışmak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı