i7 2600K ekran kartsız LoL kaç FPS verir?

Arda peker1

Yoctopat
i3 2120 yerine i7-2600K işlemcisini almayı pilanlıyorum LoL'de kaç FPS verir?

4 GB 1600MHz DDR3 RAM ( 4 GB dağa alabilirim)

256 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS'iniz artar fakat tam bir değer ben söyleyemem size. Deneyin görün. Fakat eğer bütçeniz varsa diğer oyunlar için de güzel bir ekran kartı alabilirsiniz.

720p'de bile doğru dürüst 30fps almanız zor hocam keyifli ve akıcı bir oyun oynayamazsınız ekran kartı olmadan. Yanına minumum RX 570 veya GTX 1060 almanız daha iyi olur.

720P'de bile doğru dürüst 30FPS almanız zor hocam keyifli ve akıcı bir oyun oynayamazsınız ekran kartı olmadan. Yanına minimum RX 570 veya GTX 1060 almanız daha iyi olur.

Hocam ekran kartı slot bozuk eğer bilgin varsa slot tamiri oluyor mu ekran kartı GT730 4 GB 700e bulmuştum onu alabilirim elden test ederek.

Sadece LoL oynuyorsanız hiçbir şey almayın bu sisteme paranıza yazık edersiniz onun yerine ucuz yollu bir ekran kartı alın 500 TL'yi geçmeyecek şekilde mesela R7 240 olabilir.

RAM'i en azında 8 GB ki tercihen 16 yaparsanız Dual Channel'den performans artışı sağlar fakat muhtemelen 60 FPS'in altında kalabilir.

Yanına minimum RX 570 veya GTX 1060 almanız daha iyi olur.

Şuna maksimum desek daha doğru ki onda bile darboğaz yapar ufaktan, hele LoL gibi işlemci ağırlıklı bir oyunda bariz darboğaza gider.

RAM'i en azında 8 GB ki tercihen 16 yaparsanız Dual Channel'den performans artışı sağlar fakat muhtemelen 60 FPS'in altında kalabilir.

Şuna maksimum desek daha doğru ki onda bile darboğaz yapar ufaktan, hele LoL gibi işlemci ağırlıklı bir oyunda bariz darboğaza gider.

Hocam ekran kartı takıldığı slot bozuk tamir edilip edilmediğini bilmiyorum.

Geri
Yukarı