i7 3.nesil için Ekran kartı ve monitör tavsiyesi

Bir sorum olacaktı. Şuan bazı oyunlarda veya durumlarda Curved Monitörler tam oturmadı hala diyor, doğru mu ? İyi geceler.
Kullanan arkadaşlarım var. Gayet memnunlar. İçinize sinmez ise, curved olmayan modelini de alabilirsiniz. Bu monitörün bende iki adet düz olanı var ve çok çok memnunum. Oturmadı diyenler neye dayanarak oturmadı demişler bilemiyorum. Curved olmayan modeli de alabilirsin. 21 inç alma küçük gelir. 27 inç 1080P monitörler de pikseller belirginleşmeye başlıyor. 1080P için en ideali 24 inç monitör alman ve Samsung'un linkini attığım curved monitörü çok çok başarılı. Evimde kullandığım iki adet monitör Samsung LS24F350FHMXUF 23-5 inç olan düz model. Beş ay falan oldu kullanıyorum ve memnunum. Duvar askı aparatıyla asılması için vida yuvaları mevcut. Tek eksik yanı ayaklarının sabit kalması ve arkaya öne veya yukarı aşağı bükülememesi. Bu özelliklerin olduğu monitörlerin de, fiyatlarının biraz yukarılara çıktığını göreceksin.

Son düzenleme:
Tüm sisteminizi belirtir misiniz?
Tüm sistemimi bilmiyorum ama bu yeterlimi
67A9C11C-762D-4026-A71B-88347895E073.png

Curved monitor istemiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı