i7 3770 2060 Super uyumu

Bütçe
400$

Serkan YURDAGÜL

Hectopat
Öncelikle iyi günler. Almanya'dan bir akraba aracılığı ile ekran kartı almak istiyorum. Malum ülkemizde vergi ve dolar kuru kendini aşmış durumda. İşlemci i7 3770 anakartım Gigabyte H77Ds3. ekran kartı olarak uyum sağlayacak modelleri nasıl öğrenebilirim veya uyum sağlayan kartlar nelerdir. 400$ gibi bir fiyata 2060 Super düşünüyorum. Uyum sağlar mı çalıştırır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle iyi günler. Almanya'dan bir akraba aracılığı ile ekran kartı almak istiyorum. Malum ülkemizde vergi ve dolar kuru kendini aşmış durumda. İşlemci i7 3770 anakartım Gigabyte H77Ds3. ekran kartı olarak uyum sağlayacak modelleri nasıl öğrenebilirim veya uyum sağlayan kartlar nelerdir. 400$ gibi bir fiyata 2060 Super düşünüyorum. Uyum sağlar mı çalıştırır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
1080P de az yasarsin ve alti cozunurluklerde abarti darbogaz yasarsin.

Veya da rx590 mı almalıyım ek bir masrafa girmeden

O zaman dedigim gibi RX590 veya GTX 1660 Super almak mantikli.
Video birakirim ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RX 580 tam besliyor 590 veya 1660 S sorun cikarmaz.
Bu arada ustune kalan parayla daha iyi bilesenler alabilirsiniz.
Mesela SSD yoksa sitemde SSD ekliyebilirsin.
Monitor, yeni ram kiti 16GB vs.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı