i7 3770 nasıldır?

i7 3770 yada i7 3770k zamanının canavarı millet eski diye beğenmesede oyun performansında birçok yerde öve öve bitirilemeyen r5 1600 gibi bir işlemciyi hatta r7 1700 i bile rahatça geçiyor. DRR4 16 GB RAM bugün 1200 tl 3000 mhz 1070 bile takabilirsin i7 3770 e üzmez seni iyi bir fiyata bulduysan çok iyi takma milleti iyi bir işlemcidir senelerce gider umarım yardımcı olmuşumdur.

Kesinlikle tavsiye ederim. Çok güçlü bir işlemci. Diğer bileşenlerin nedir? Belki daha iyi yardımcı oluruz.

Ya arkadaşlar herkes yeni nesil işlemci alın demiş de şimdi bende eski nesil bir işlemci alacağım ama anakartımın destek verdiği işlemci en fazla bu ise benimde yapacak pek birşeyim kalmıyor açıkcası

Ya arkadaşlar herkes yeni nesil işlemci alın demiş de şimdi bende eski nesil bir işlemci alacağım ama anakartımın destek verdiği işlemci en fazla bu ise benimde yapacak pek birşeyim kalmıyor açıkcası
Senin alacağın eski nesil işlemci şuan ki yeni nesil orta segment işlemcilerden daha performanslı sorun etme.

Öyle mi hakikaten çok güzel benim i7-2600 satıp 3770 e geçicem daha kendi işlemcimi 300 tlye satmayı planlıyorum alacağım işlemci temiz buldum bir tane ve 400 liraydı yani 100 lira ile yükseltme yapacağım. cevap için teşekkürler

i7 3770 yada i7 3770k zamanının canavarı millet eski diye beğenmesede oyun performansında birçok yerde öve öve bitirilemeyen r5 1600 gibi bir işlemciyi hatta r7 1700 i bile rahatça geçiyor. DRR4 16 GB RAM bugün 1200 tl 300 mhz 1070 bile takabilirsin i7 3770 e üzmez seni iyi bir fiyata bulduysan çok iyi takma milleti iyi bir işlemcidir senelerce gider umarım yardımcı olmuşumdur.
Bana R7 1700'ü rahatça geçen i7 3770'i bir gösterir misiniz?

Şahsen hayatımda hiç amd işlemcim olmadı ve kullanmadım iyi olabilir illaki ancak benim anakart intel çipsete sahip ve en yüksek kapasitesi sadece i7-3770 şuanlık başka üstün bir kart takamıyorum 1155 pin de ama eğer yeni bir anakart alıyor olsaydım kesinlikle amd destekli anakart alır ve ryzen 5 2600 takardım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı