i7 3770 Nasıldır?

Ardldomakr

Decapat
i7 3770 günümüzde kullanılabilir mi oyun benchmarklarına bakıldığı zaman sonuçlar pek de fena durmuyor. Eğer işlemciyi K serisi alırsak ASUS P8H67-M PRO anakarta overclock yapabilir miyim?

i7 3770 modeli pek güçlü değil ama 3770K modeli OC ile güncel kartlarla kullanılabilir. RTX 2060'a kadar kullanımı mümkün. O anakart ile OC yapamazsınız. Güncel işlemcilere yönelmeniz daha mantıklı olur bu durumda.

Elimde DDR3 RAM ve 3770'e uygun anakart olduğundan dolayı böyle bir şey yapmak istedim zaten sistemi fazla kullanmayacağım dolarda bu kadar yüksek iken pek bilgisayar toplayabileceğimi zannetmiyorum belki iş bulur sıfır bilgisayar toplarım diye düşünmüştüm ama hastalık falan olunca bırakın iş bulmayı işi olanlar işsiz duruma düştü.
Bende 3770 var. Gayet memnunum RX 570 ile kullanıyorum ama 1070 ile bottleneck yüzdesi çok fazla değil.

GTX 1060 kullanacağım herhalde besler.

Elimde DDR3 RAM ve 3770'e uygun anakart olduğundan dolayı böyle bir şey yapmak istedim zaten sistemi fazla kullanmayacağım dolarda bu kadar yüksek iken pek bilgisayar toplayabileceğimi zannetmiyorum belki iş bulur sıfır bilgisayar toplarım diye düşünmüştüm ama hastalık falan olunca bırakın iş bulmayı işi olanlar işsiz duruma düştü.

GTX 1060 kullanacağım herhalde besler.
1060'ı besler, kullanabilirsiniz.

Ben i7 3770 kullanıyorum. 16gb ram ve gtx 1660 super var. Şuan sadece warzone oyunuyorum. 100 e yakın fps var. Grafik ayarları orta seviyede. Gereksiz her şey kapalı.

Geri
Yukarı