i7-4770 Sistem GTA 5 açar mı?

Ne saçmaladığınızı anlamıyorum bile keşke bilip bilmeden her konunun altına bir şeyler yazmasanız en azından bu şekilde insanları daha doğru bilinçlendirmiş oluruz.

Bakın efendim beni anlamadınız galiba HD Graphics 4600 var ve sizde benzer bir işlemci ile çok rahat oynadığınızı yazmışsınız ama şunu unutmayın ki GTA gibi oyunlarda işlemciden çok ekran kartı önemlidir ve sizin harici bir ekran kartınız var konu sahibi mesajınızı okuyup kafası karışabilir ve kendi sistemini de sizinki gibi bir FPS alacağını düşünüp yanılgıya düşebilir

Bakın efendim beni anlamadınız galiba HD Graphics 4600 var ve sizde benzer bir işlemci ile çok rahat oynadığınızı yazmışsınız ama şunu unutmayın ki GTA gibi oyunlarda işlemciden çok ekran kartı önemlidir ve sizin harici bir ekran kartınız var konu sahibi mesajınızı okuyup kafası karışabilir ve kendi sistemini de sizinki gibi bir FPS alacağını düşünüp yanılgıya düşebilir.

Merakı veya kafasına takılan bir problemi direkt kendisi bana sorsun, bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı