i7-4770 sistem macOS ile Windows 10 bir arada kurulduktan sonra açılmıyor

KenanKomutan1453

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i7-4770 - intel hd graphics 4600 - 16gb ram 1600mhz - 1TB Hdd - 256 gb ssd - dvd-r okuyucu [harici] - windows 10 single language 22H2
RAM
16gb
Ekran kartı
Intel HD graphics 4600
İşlemci
Intel core i7-4770
Merhaba hocalarım bugün macOS ve Windows 10'u Dual boot yapmıştım macOS için diski Windows'ta bölmüştüm fakat macOS yükleyicisinde disk izlencesinde macOS için ayırdığım diski silerken hata verdi, ben de bilgisayarı açıp kapattım fakat Windows açılmıyor. CMD ile baktığımda tüm Windows dosyaları ve diğer dosyalar gözüküyor silinmemişler.

Sistemim:
Intel Core i7-4770
Intel HD Graphics 4600.
16 GB RAM.
2 tane birleştirilmiş 500 GB hard disk (1TB)
250 GB SSD.
240W güç kaynağı.
Değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sağ olun.

Tekrar kurulum USB'si ile deneyin.

Tekrar kurulum USB'si ile başlatıp onarmayı deneyebilirsiniz. Olmazsa kurulum yapın.

Tekrar kurulum USB'si ile başlatıp onarmayı deneyebilirsiniz. Olmazsa kurulum yapın.

Hocam araştırdıgımda otomatik kurulum yerindeki CMD ile bazı komutlarla düzeltilebileceği yazılabiliyordu denedim ama belli bir konuttan sonra sürekli hata veriyor.

Bunu deneyin. Ayrıca mümkünse ilk macOS sonra Windows kurun.

Bunu deneyin. Ayrıca mümkünse ilk macOS sonra Windows kurun.

Hocam hazırda macOS kurulum belleğim var ilk önce macOS kurarsam Windows'u nasıl halledeceğim?

Hocam bir şekilde buradan Windows'a girebilir miyim? (macOS kurulu flash bellekten önyükledim)
IMG_20221204_103512_115.jpg

Bilemem.
Rehber hazır.

Yeni konular

Geri
Yukarı