i7 4770K ekran kartı önerisi

Fuat Grapçı

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 8 GB RAM GTX 750 Ti ve i7 4770K'ya sahibim. Ekran kartımı Aliexpressten aldım ve herhangi bir sorun yaşamadım. 550 TL bütçem vardı ve bende Türkiyeden Rx460 alacaktım fakat Aliexpresste GTX 960 Gigabyte'ı gördüm. Black Friday ile ve kuponlarla beraber 550 TL seviyesine düşüyor. Satıcıyla da konuştum herhangi bir sorun gözükmüyor. Satıcı 123 ürün satmış 5 tam puanı var ürünün ve ekstradan 4 yıllık bir satıcı. Vergi için konuştuğumda halledeceğini ve ülkemden de müşterilerinin olduğunu belirtti. Bu fiyata başka bir ekran kartı alınabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size tavsiyem biraz berkleyin para biriktirin. Hali hazirda 750TI ekran kartina sahipsiniz zaten. 500 600 TL daha biriktirip RX 570 alin. Islemciniz guclu bir islemci yanina iyi bir ekran karti almanizi oneriyorum.
Ama biriktiremem diyorsaniz Cin'e bulasmayin. RX 460 alin.

500 TL fiyat ile alabiliceğiniz en iyi ekran kartı olduğunu düşünüyorum. Eğer bu fiyatta başka ekran kartı derseniz o tarz bişe bulamazsınız tr üzerinden. O yüzden alabilirsiniz makuldür. Ama acelem yok ben biraz üstüne koyarım derseniz size tavsiyem gtx 1060 3 gb veya 1070 almanızı tavsiye ederim. Bana kalırsa rx serisine bulaşmamanı tavsiye ederim. Sebebi ise bellek olarak güzel kartlar fakat çekirdek hızları olarak nvdia'nın gerisinde kaldılar. Eğer oyunlarda fps takıntın varsa benim gibi gtx 960 şuan için yeterli ama çok yakın zamanda yetersiz kalıcak o yüzden biraz daha üstüne koyup uzun süre gidebilicek bir kart alabilirsin.

Tahmini Teslimat Zamanı Mobilden alınca birde kuponla 550tl'ye iniyor.
2. olarak şuan 500-600 tl biriktirmem imkansız. Zaten düşüncem bu kartı sonradan satıp gtx 1060 6Gb modelini almak. Bu yüzden galiba alacağım. Teşekkürler
Satıcının linkini atabilir misiniz bende bir göz atmak isterim. O fiyata gayet uygun.
attım

4 GB modeli ise tadından yenmez ama bütçenizi artırabilirseniz GTX 1050Ti öneririm sizin için.
Şuan oynadığınız oyunlar için yeterli diyorsanız sizi 4 sene daha rahat götürecektir.
Lütfen GTX 960'ı o fiyata kaçırmayın derim.

4 GB modeli ise tadından yenmez ama bütçenizi artırabilirseniz GTX 1050Ti öneririm sizin için.
Şuan maksimum bu kadar çıkabiliyorum. Ama para biriktirebilen birisi olduğum için bu kartı sattığımda zarar etmem hatta kar bile edebilirim. Beni Hazirana kadar güzel bir şekilde idare etsin yeter

Merhaba Bende i7 4770k ve eski ekran kartı 750 ti sahibiydim rx 580 4gb a yükselttim bütçe 550 tl ise 400 450 civari ekran kartını satıp en kötü 1050ti biraz daha biriktirip rx 580 almanızı tavsiye ederim. Rx 580 sıfır 1200 e aldım ben 1050ti ile aynı fiyat performans dağlar kadar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı