i7 4770K için anakart tavsiyesi

Özel tasarım AMD R9 290X veya gtx 780ti almayı planlıyorum. Güç kayağım kalıyor, anakart "Asus Maximus VI Hero" olacak.
Monitör olarak sizi beklemekteyim ?

- - - Güncellendi - - -

Ben bu seçtiklerimi alacağım nereden alabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni konu açmadan hallediyim dedim. Oyun bilgisayarı için 2TB sizce fazla mı ? Mesela ben şu an 500gb kullanıyorum 1,5TB boş. Fazla boş olması iyi mi ? Ssd'im zaten yukarıda yazmakta 250gb en çok oynadığım oyunlar ona yüklü. Bir sistem fotoğrafında gördüm adam 1TB ve 1TB ssd almış samsung markalı. Sizce daha performaslı mı olur ?

Yeni konu açmadan hallediyim dedim. Oyun bilgisayarı için 2TB sizce fazla mı ? Mesela ben şu an 500gb kullanıyorum 1,5TB boş. Fazla boş olması iyi mi ? Ssd'im zaten yukarıda yazmakta 250gb en çok oynadığım oyunlar ona yüklü. Bir sistem fotoğrafında gördüm adam 1TB ve 1TB ssd almış samsung markalı. Sizce daha performaslı mı olur ?

Oyun bilgisayarı sana bağlıdır. Arşiv yaparsan 2 TB gayet makul bence. Ha ama ben bitirdiklerimi silerim genelde, 500 bile yetiyor bana.

Yok zaten almıyorum sabit disk. Ben merak ettim 1,5TB boş yer veya 500gb boş yer tabi farkı var ama performans açısından olur mu ?

1TB ssd inanılmaz pahalı olur aman he, en güçlü pclerde neredeyse 128gb ssd oluyor yada 250gb. Zaten Windows bide bir kaç oyun kursan üzerine anca 128gb olur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı