i7 4770k Sistem

İndirim var mı bilmiyorum. Hyper 212 EVO stokta yok diye ekleyemedim.

cVzs5xz.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim varmı bilmiyorum. Hyper 212 EVO stokta yok diye ekleyemedim.

cVzs5xz.png

Render demek yüksek hızda geniş kapasitede belleğe ihtiyaç duymak demek.

Corsair 16Gb (2X8Gb) Dominator&Platinum Ddr3 2400Mhz Cl10 Dual Channel Ram - Vatan Bilgisayar

GPU render demek ; geniş bellekli yüksek cuda core'lu yüksek çekirdek frekanslı ekran kartı demek. En üstte titan black var(şimdilik), oradan aşağıya indikçe aldığın verim orantılı şekilde azalır. Titan'ın 6 gb belleği devasa dokuları render edebilir. 780ti'da 3gb bellek var.

Arkadaşların dediği gibi anakarttan kısabilirsin, aynı çıtada ve kalitede MSI daha ucuz ise ona yönelip belleklerini veya ekran kartını yükseltebilirsin.

Şuan sisteminde bulunan ram, seçmiş olduğun anakartın QVL listesinde yok.
tsRAtWa.jpg

Oğuzhan bey ram tablosu na senkronik bir ram arayışına girdim fakat VATAN COMPUTER ve Hepsiburada.com da bulamadım, @Recep Baltaş 1600 MHz önerdiği için ekledim. Dediğim gibi MSI da bu sisteme yakışacaksa eklenebilir. Dediğim gibi bütçeyi orantılamamız lazım, bir yerden artırırken diğer taraftan indirmemiz gerekiyor bu sefer.

Son düzenleme:
@Silinen üye Anakart hakkında yardımını istiyorum, son zamanlarda Z97 Gaming 5 ve 7 önerdiğini görüyorum, bu ikisi arasındaki farklar nelerdir?

Asus Z97 Deluxe yerine bu iksinden birini almayı düşünüyorum hem bütçedede rahatlama olacak, son olarak önceki yorumumdaki sisteme eklemek - değiştirmek istediğin parça varsa önerilerini bekliyorum.

Teşekkürler.

Buyur kardeşim.

TOPLAM : 3.806,65 TL
KDV (%18) : 685,20
NAKİT / HAVALE (TL) : 4.491,85 TL
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı