i7-4790 için ekran kartı önerisi

barisul54

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu an bende 8 GB ITX Plus RX 570 ekran kartı var ama şu an fırsatım varken yükseltmek istiyorum. NVIDIA ekran kartı deneyimlemek isterim tabii yine NVIDIA hariç önerileriniz varsa da bakmak isterim. RDR2 oynarım. Valorant, GTA 5, Fortnite tarzı oyunlar oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 veya GTX 1080 gibi kartları tercih edebilirsiniz. Ama bütçenizi bilmediğim için kesin bir şey söyleyemem.

Arkadaşlar, şu an bende 8 GB ITX Plus RX 570 ekran kartı var ama şu an fırsatım varken yükseltmek istiyorum. NVIDIA ekran kartı deneyimlemek isterim tabii yine NVIDIA hariç önerileriniz varsa da bakmak isterim. RDR2 oynarım. Valorant, GTA 5, Fortnite tarzı oyunlar oynarım.
Arkadaşların dediği gibi 1060/1080 olabilir. Benimde şahsi fikrimi sorucak olursanız 2060 öneririm daha yukarı çıkmayın.

RX 570 8 GB'dan GTX 1060 6 GB'a geçmek mantıksız bir upgrade olur zira iki kartta çok benzer performanslara sahip ve aradaki fiyat farkına bir kazancınız yok. İlla bir upgrade yapacaksanız en azından RX 5600 ya da GTX 1660'a geçmek daha mantıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı