i7 4790 işlemci için ekran kartı önerisi

Bir anda ekran kartı almak yerine yavaş yavaş yükseltmen daha mantıklı olur. Ee ekran kartını aldın darboğaz yaptı keyif almadın. Ne yapacaksın? Bir anda anakart işlemci RAM mi alacaksın? Onun için tavsiyem donanımlarını satıp yükseltmen olacaktır. Yine de sen bilirsin. İleri de sorun yaşama diye söylüyorum.

Bir anda ekran kartı almak yerine yavaş yavaş yükseltmen daha mantıklı olur. Ee ekran kartını aldın darboğaz yaptı keyif almadın. Ne yapacaksın? Bir anda anakart işlemci RAM mi alacaksın? Onun için tavsiyem donanımlarını satıp yükseltmen olacaktır. Yine de sen bilirsin. İleri de sorun yaşama diye söylüyorum.

Bana diğer donanımları sattıracak kadar büyük bir darboğaz yiyeceğimi sanmıyorum kaldı ki i7 4790 döneminin en iyisiydi RX580 GTX 1660S RTX 2060 gibi kartları sorunsuz çalıştırabilecek bir gücü hala geçerli. Sınırları zorlayarak bir şeyler yapmak istediğim için bu konuyu açtım. RAM'im 1600 MHz olmasının dışında bir problem olmaz onun da bir sıkıntısını daha yaşamadım düşük çözünürlükle oynarken bazen %95 yükte oldu 16 GB RAM. Ama dediğiniz gibi büyük bir problem yaşarsam sattıracak kadar, overclock ile 4.00 GHz'a kadar çıkarılabiliyor işlemcim. İlginiz için teşekkür ederim. Yavaş yavaş yükseltme yolunu seçersem istediğim gibi oyun oynama isteğimi 2 3 sene ertelemem gerekir bu da uzun bir süre. Öğrenciyim.

Geri
Yukarı