i7 4790 RTX 2080S sistemde AC Valhalla harita ve yetenek ağacında istisnasız crash veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

GoofyAhhSkeleton

Centipat
RAM
Samsung DDR3 16GB 1600MHz CL11
Ekran kartı
MSI Ventus RTX 2080S
Anakart
Asus H81M-K
İşlemci
Intel Core İ7 4790
AC Valhalla'da haritaya bakarken, envanterden silah seçerken, yetenek ağacına göz gezdirirken ve görev seçim ekranına bakarken direk hata veriyor. Ayrıca hata Kodu'da yok, öylece kapanıyor. Oyun içinde bir kere hata vermedi. Ne keşfederken ne görev yaparken hiçbir şekilde oyun kapanmadı. Şimdiye kadar yarısı biterdi oyunun ama beş dakikada bir oyun kapana kapana anca on saat oynayabildim. İnternette Cloud save kapatın dediler fayda etmedi. NVIDIA overlay kapadım fayda etmedi. Ubisoft overlay kapadım oda fayda etmedi. Ubisoft Connect'i çevrimdışına alın dediler yine fayda etmedi. Sorun sizce ne olabilir? Yardımlarınız için teşekkürler.

Origins'te benzer sorun yaşadım. Oyunun Steam topluluğuna baktığımda sorunun Nvidia sürücüsünden kaynaklı olduğu yazılmıştı. Gidip 5-6 ay öncesinin sürümünü yüklemem gerektiği söylendiği için oyunu silmiştim.

Sen de topluluğa bir göz at istersen. Orada çözüm sunarlar.

Origins'te benzer sorun yaşadım. Oyunun Steam topluluğuna baktığımda sorunun Nvidia sürücüsünden kaynaklı olduğu yazılmıştı. Gidip 5-6 ay öncesinin sürümünü yüklemem gerektiği söylendiği için oyunu silmiştim.

Sen de topluluğa bir göz at istersen. Orada çözüm sunarlar.
Originste su altına girdiğim an çöküyordu. 5 ay öncesinin sürücüsünü indirince düzelmişti. İyi hatırlattın teşekkür ederim denemeye değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı