i7-4790 Sistem GTA 5 Redux mod kaldırır mı?

A. Pasahan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Redux mod kurmuyacağım ama sistem gereksinimlerim yeter mi düşünüyorum. Sistem gereksinimlerim: Windows 10 Pro, Intel(r) Core (tm) i7-4790 CPU @ 3.60 GHz 3.60 GHz 8 çekirdekli 8 GB RAM (kullanılabilinir miktar 7, 87 GB) 64 Bit X64 tabanlı bilgisayar. NVIDIA GeForce 710 DirectX 12. kaldırır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana soracak olursanız işlemciniz kaldırabilir, bu mod ekran kartına yükleneceği için işlemci tarafında dropdan kaçmış olacaksınız.

Yok kaldırmaz ekran kartınız çok düşük GTA 5 kaç FPS alıyorsunuz? Açar ama 15 20 FPS alırsınız.

Ekran kartı modeline bakmamışım pardon. High ayarlarda o ekran kartı ile 8-10 FPS civarı oynarsınız malesef.

Merhaba arkadaşlar, Redux mod kurmuyacağım ama sistem gereksinimlerim yeter mi düşünüyorum. Sistem gereksinimlerim: Windows 10 Pro, Intel(r) Core (tm) i7-4790 CPU @ 3.60 GHz 3.60 GHz 8 çekirdekli 8 GB RAM (kullanılabilinir miktar 7, 87 GB) 64 Bit X64 tabanlı bilgisayar. NVIDIA GeForce 710 DirectX 12. kaldırır mı sizce?

Kaldırır.

Sahip olduğunuz ekran kartı ile bırakın Redux mod kaldırmayı, GTA V'yi bile doğru düzgün açabileceğinizi sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı