İ7 4790 sistem toplama

sinirlisinek

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Zabıta
Arkadaşlar, şu anda kullandığım PC'deki işlemciyi ve PSU'yu kullanarak yeni bir sistem toplamak istiyorum. Benim istediğim donanım en az 4 yıl oyunlarda üst seviye oynatmalı. Benim almak istediğim bileşenler,

• CORSAİR GRAPHİTE 780T KASA
  • MSI H97 GAMİNG 3 ANAKART
  • COOLER MASTER HAYPER TX3 EVO İŞLEMCİ SOĞUTUCU
  • CORSAİR 240 GB NEUTRON XT SSD
  • CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Pro DDR3 1600MHz CL9 Siyah Soğutuculu Ram
  • MSI GTX 980TI LIGHTNING GDDR5 6GB 384Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

Sizin başka tavsiyeniz var mı? Sistem benim topladığım şekilde nasıl? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ileriye dönük bi sistem topla işlemciyi ikinci el sat tüm bütçeyle bi' skylake sistem yap. Ama eğer bunda kararliysan gayet güzel olmuş ekran kartı uçuk zaten :)

Bu daha güncel olduğu için daha çok idare edecektir.
upload_2015-12-20_12-58-10.png

İşlemcin hali hazırda var ise bır ekran kartı al ve devam et başka birsey yapmana gerek yok neden ekstardan masrafa gırıyosunkı sonucta 5 10 fps için 2 bın 3 bin tl fazla harcamaya gerek yok buda 20 fps le 30 fps arasındakı bır fark demıyorum 80 fpsle 60 fps arası bır fark olur saten ekran kartı tek basına işi götürcek 60 hz lık bır monıtorde daha fazlasına gerek yok.

Anakart'ı aldım.Kasa aşırı büyük ve pahalı geldiği için zalman Z11 neo'da karar kıldım ve onuda aldım.Sırada ssd ve ram var.Samsung 850 evo 250 gb alıcam onuda tavsiyeleriniz üzerine.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı