i7 4790 ve RX 580 sistem görüntü gelmeme sorunu

0key

Kilopat
Daha fazla  
Elimde RX 580, GTX 750 TI, HD 7770 ekran kartları mevcut. RX 580 ekran kartını yeni aldım eski monitör VGA girişli olduğu için yeni monitör de aldım. RX 580'i bağlıyorum görüntü hiçbir şekilde gelmiyor. Vatan'a gittim orada denediler sorun ekran kartı dediler, iyi dedim Hepsiburada'dan almıştım geri iade ettim sonra gidip aynı ekran kartının GİGABYTE modelini Vatan'dan aldım eve geldim taktım görüntü geldi fakat bu sefer de oyuna girdiğimde animasyon kısmını geçince bilgisayar kendini kapatıyor. Stres testine soktuğımda bilgisayarı bir sorun olmuyor. Sonra format atıyım dedim formatı attıktan sonra başa sardık bu sefer yine görüntü yok bilgisayarı açarken. GTX 750 Ti ile görüntü geliyor, HD 7770 ve HDMI ile yeni monitörde görüntü alamıyorum ama eski monitörde DVI to VGA'dan görüntü alabiliyorum. Bugün 1 hafta oldu bu sorunla uğraşıyorum, teşekkürler.

Bilgisayar özellikleri şu şekilde;
  • i7 4790
  • Asus H81M Plus Anakart
  • 2x4 RAM
  • Corsair VS Serisi 550W Güç Kaynağı
  • Monitör VievSonic VX2458-C-MHD

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı