i7-4790K ve GTX 970 Sistemi Yükseltme

16 GB RAM ve 1080 yada yeni çıkacak Vega.

RAM'i kesinlikle güncelleyeceğim zaten.

Şu anda o ekran kartını yükseltmek demek 1080p'yi de değiştirmek gerektirir. Yani öneremem. Ekran kartınız sınırda.

1080p monitör alacaksan sakın 1080 Ti alma. 4K gerekiyor.

4K monitörlerde bildiğim kadarıyla 144HZ henüz yok. 2K monitör de aynı işi görür mü?

arkadaşlar 4790k yı kaçınız kullanıyor dar boğaz yapar falan saçmalamayın hem işlemcide yükseltmeye gidilince komple platform değişecek ramler den anakarta birazda maliyet hesaplaması yaparak yorum atın dostum 4790k kullanıcısı olarak 4 k da kesinlikle dar boğaz yaşamazsın 1080 de üzmez lakin o kartın hakkı 1080 p değil bunu da bilmek lazım ileride monitörü mü de yükseltmek istiyorum dersen ileri dönük alınabilir lakin 1080p de devam dersen alma parana yazık bence genede son söz senin.

arkadaşlar 4790k yı kaçınız kullanıyor dar boğaz yapar falan saçmalamayın hem işlemcide yükseltmeye gidilince komple platform değişecek ramler den anakarta birazda maliyet hesaplaması yaparak yorum atın dostum 4790k kullanıcısı olarak 4 k da kesinlikle dar boğaz yaşamazsın 1080 de üzmez lakin o kartın hakkı 1080 p değil bunu da bilmek lazım ileride monitörü mü de yükseltmek istiyorum dersen ileri dönük alınabilir lakin 1080p de devam dersen alma parana yazık bence genede son söz senin.

Monitör + ekran kartı almayı planlıyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı