İ7 4790K ve İ5 4690K Yakında Vatan'da

• Konuyu başlatan The Witcher
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 6B
GTX Titan Z geldiğinde 12000TL idi. 10000TL oldu. Bunlarda İ5 600TL'ye İ7 900TL'ye düşer bence.

Son düzenleme:
Allahım dualarımı kabul etti. Vallaha ne kadar sevinçli olduğumu anlayamazsınız. Oha! Hala şoklardayım. Peki bu işlemciler ne zaman gelir ve fiyatları ne kadar olur ? Abi çok şanslıyım ya yok böyle bir şey. Helal olsun Vatan'a şuan konuşamıyorum. Bir sistem toplayalım dedik her şey kötüleşti sabredip bekledim şuan her şey istediğim gibi Allahım sana çok şükür. Artık nasıl sevineceğimi şaşırdım. Yanına birde H100i tadından yenmeyecek. Mutluluk kadar güzel bir şey yok...:D:neo:

@Silinen üye @ozan_baris @Recep Baltaş

1214:eek: TL yazarken ciddi değil umarım vatan... 1050 ideal fiyat. neyse bekleyelim biraz daha...
Maximus vii hero almıştım bekliyordum :) Çok beklememe gerek kalmadı. Stoklara girdiği zaman almayı planlıyorum 4790k'yı.
1214:eek: TL yazarken ciddi değil umarım vatan... 1050 ideal fiyat. neyse bekleyelim biraz daha...
Allahım dualarımı kabul etti. Vallaha ne kadar sevinçli olduğumu anlayamazsınız. Oha! Hala şoklardayım. Peki bu işlemciler ne zaman gelir ve fiyatları ne kadar olur ? Abi çok şanslıyım ya yok böyle bir şey. Helal olsun Vatan'a şuan konuşamıyorum. Bir sistem toplayalım dedik her şey kötüleşti sabredip bekledim şuan her şey istediğim gibi Allahım sana çok şükür. Artık nasıl sevineceğimi şaşırdım. Yanına birde H100i tadından yenmeyecek. Mutluluk kadar güzel bir şey yok...:D:neo:

@Silinen üye @ozan_baris @Recep Baltaş
Eylül'de :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı