i7-6700 Sistem kaça gider?

Hocam olmazsa muhtemelen o bilgisayarcı fiş kesmiyordur gidin maliye polisine fiş kesmiyor diye şikayet edin yasal zorunluluk var diye biliyorum.

Ben dışardayım gidiyorum yanına size bildireceğim durumu. Dostluğuna gerek yok biliyor ben kötü bir PC ile uğraştım onca zaman adamın bana verdiği PC'ye bak. Dava açacağım almazsa.

Evet.

Ben dışardayım gidiyorum yanına size bildireceğim durumu. Dostluğuna gerek yok biliyor ben kötü bir PC ile uğraştım onca zaman adamın bana verdiği PC'ye bak. Dava açacağım almazsa.

Evet.

Hocam en ufak açığına kadar şikayet edin sürünmenin ne olduğunu anlasın biraz.

Hocam RTX 4060 biraz abartı olmaz mı monitör desek 4K 11k ya RTX 4060 sistem çıkar mı ki.
Monitörü dahil etmemiştim hocam, direkt sistem diye dedim.

Hocam alacak ben 5 senedir patates PC ile idare ediyorum ayıptır ya adamda biliyor eskisini onda tamir ediyordum. Almasa kafasına fırlatacağım forumdakiler bir PC attı benim PC'yi 20ye 30a katlar terbiyesizlik ahlaksızlık ya olmaz böyle kafasında kıracağım kasayı.
Haklısın ama işi kendi aleyhine çevirmeden sonuca ulaştırsan daha iyi olur. Bilgisayarcı zaten namussuzluk yapmış, çoğu bilgisayarcının yapacağı gibi...

Geri
Yukarı