i7 6700 sistem toplama

Tabiki katılıyorum sana ancak bu işin sonu yok işte gittikçe gidiyor. Şu anki bütçemle 144HZ monitör almam mümkün değil. Ancan ben yaklaşık 70tl fiyat artışı ile monitörü 60HZ den 75HZ e çıkarmış bulunmaktayım.
Hocam birşey sormak istiyorum. İlla cooler master psu ve kasa almak mı istiyorsunuz. Çünkü daha değişik modellere yönelseniz elinizde para kalabilir monitöre yatırım yapabilirsiniz.

Valla öyle düşünüyorum. İleride değiştirmeyi düşündüğüm parçalar direk ekran kartı ve monitör.

Zaten şu an monitör 75HZ olmuş durumda. Daha üstüne çıkmam zor. Önceki iletimde anakartla ilgili yazdıklarıma yorum yaparsanız sevinirim.

Bir de sistemde darboğaz olma ihtimali söz konusu olamaz değil mi? Pek anlamıyorum onu.

Teşekkürler.

Aynen işlemci K serisinden değil. Ben zaten OC yapmayacağım da. Ancak Z170 586tl, H170 594tl. Yani daha iyi olan ürün daha ucuz. Bu mantıkla Z170 aliyim diyorum. Bu durum herhangi bir uyumsuzluğa sebep olur mu? Sırf OC yapmadığım için. Ya da şöyle diyim OC yapmıyacağım için bu kartın üstün özelliklerinden yararlanamaz mıyım?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı