i7 6700 ve GTX 1070 sistem alınır mı?

Pardon yanlış okumuşum. Arkadaş kelimelerin sonunu -sam ve -sın olarak hitap etmiş fakat ben -sam olarak okudum çok özür dilerim. Bir de başta ben bu sistemi toplayacağım diyince aklım gitti. Şunu da belirteyim ki bundan önce bir kaç tane daha hesabım oldu fakat onlardan uzun süre ban yiyince hesapları kapattım.

Pardon yanlış okumuşum. Arkadaş kelimelerin sonunu -sam ve -sın olarak hitap etmiş fakat ben -sam olarak okudum çok özür dilerim. Bir de başta ben bu sistemi toplayacağım diyince aklım gitti. Şunu da belirteyim ki bundan önce bir kaç tane daha hesabım oldu fakat onlardan uzun süre ban yiyince hesapları kapattım.
Neden şaşırmadım acaba.

Sorun yok hocam tamamdır olabilir. :)

Neden şaşırmadım acaba.
Bende baya şaşırdım acaba kurallara mı uymadım diye düşünüp durduydum gece. Neyse siz gerekli cevabı vermişsiniz zaten teşekkür ederim. :D
@KralGS @Ali Keser @Cihatinan

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı