Başarılı Kurulum i7 6700K Asus Maximus VIII Hero Hackintosh

Kullanırken sorun yoksa takılma bence. İstersen 94 deneyebilirsin.

Kullanırken sorun yoksa takılma bence. İstersen 94 deneyebilirsin.
Kullanırken henüz bir sorun olmadı ama geçen sefer de böyle başlamıştı. Önce çubuk gidiyor sonra menü bar vs. Sorun oldukça azar azar yükseltmek ve sorun bittiğinde o ayarda tutmak çözüm olabilir mi?

Neden herşeyi sormak yerine ilk olarak denemiyorsun?

Hackintosh kurulumu yapıyorsan risk almalısın. Ben Hackintosh kurulumunu ilk yaptığımda hiç bir kaynak yoktu adam akıllı. Türkiye' den bahsetmiyorum. Yüzlerce format, yüzlerce deneme yanılma ve okuyarak öğrendim.

Artik 6700k lı makinelerle ilgili bir sorun mudur anlayamadım ama bu sitede verilen 10.11.6 imaj ile kurulum yapamayan bildigim 4. kişisin. Aynen ben de OsxAptioFixDrv kombinasyonlarindan sonuc alamadim. 10.11.4 imaj ve OsxAptioFixDrv.efi (2 olani degil) dene. Ben bu sekilde kurup combo update ile 10.11.6 ya yukselttim.

Konu başlığı ne ([Kuruldu] i7 6700K Asus Maximus VIII Hero Hackintosh), konu içeriği ne, senin yazdığın mesaj ne?

Konu başlığı ne ([Kuruldu] i7 6700K Asus Maximus VIII Hero Hackintosh), konu içeriği ne, senin yazdığın mesaj ne?
Cevap verdiğim kisi konuyu açan kişiyle benzer konfigurasyona sahip olduğunu ve kurulum ekranına geçemediğini belirtip yardım istemiş. Ben de alıntı yaparak cevapladım, nacizane tavsiyemi sundum. Yeni konu açmadığı için o kabahatli değil de yardım etmeye çalışan ben mi kabahatliyim?

Haklısın alıntı yaptığın mesaja dikkat etmemişim. Özür diliyorum.

Ben çok uğraştım hiç bir sonuç alamadım bulamadım bu hatanın çözümünü yabancı sitelerede baktım yapılması gereken tüm kombinasyonları denedim yine de olmadı SSD'yi değiştirdim kullandığım USB belleği değiştirdim, 10.11.4 'ü kurarken de aynı hatayı alıyordum yine de olmadı artık sierrayı bekleyeceğim şuan sanal olarak kullanıyorum belki sierra da çözüme kavuşturabilirim. İlginiz için teşekkür ederim @biorap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…