i7 6700K için anakart önerisi

Bylakstek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, anakart ve ekran kartımda yaşadığım problemlerden dolayı iki parçayı da değiştirmem gerekti. @Asım Demir'e teşekkür ediyorum. Geçen geç cevap verdiğim için iletememiştim. Sayesinde bütçemin yettiği bir GTX 1060 alabildim. Şu anda eksik kalan tek parçam anakart. Yeni çıkan anakartların işlemcime uyum sağlayamaması nedeniyle anakart seçiminde biraz zorlandım açıkçası ve size danışmak istedim. i7 6700K için hangi anakartı önerirsiniz? Bütçem 500 lira gibi gözüküyor şu an için. Hem bütçe dahilinde hem de bütçe dışında sizin önerdiğiniz anakart hangisi? İkisi içinde bir öneri yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Elimdeki diğer parçalar şu şekilde:
  • i7 6700K işlemci
  • HyperX 4x4 16 GB RAM
  • Silverstone TD03 sıvı soğutma
  • Dark N10 Kasa
Sistemin amacı oyun oynayabilmek için iyi bir performans almak ve yaptığım yarı zamanlı işlerden dolayı Adobe programlarında sorun yaşamamak.

Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7-EU Intel Z170 LGA 1151 (Soket H4) ATX Anakart GA-Z170X-GAMING 7 - Nanokatalog

Bu ürünü tavsiye ederim. 6. nesil işlemciler için bir zamanların en iyi anakartlarından biriydi. 3 hafta kadar önce bu siteden aldım ve şu an montaj için bekliyor.

İnceleme videosu da burada:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba, anakart ve ekran kartımda yaşadığım problemlerden dolayı iki parçayı da değiştirmem gerekti. @Asım Demir'e teşekkür ediyorum. Geçen geç cevap verdiğim için iletememiştim. Sayesinde bütçemin yettiği bir GTX 1060 alabildim. Şu anda eksik kalan tek parçam anakart. Yeni çıkan anakartların işlemcime uyum sağlayamaması nedeniyle anakart seçiminde biraz zorlandım açıkçası ve size danışmak istedim. i7 6700K için hangi anakartı önerirsiniz? Bütçem 500 lira gibi gözüküyor şu an için. Hem bütçe dahilinde hem de bütçe dışında sizin önerdiğiniz anakart hangisi? İkisi içinde bir öneri yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Elimdeki diğer parçalar şu şekilde:
  • i7 6700K işlemci
  • HyperX 4x4 16 GB RAM
  • Silverstone TD03 sıvı soğutma
  • Dark N10 Kasa
Sistemin amacı oyun oynayabilmek için iyi bir performans almak ve yaptığım yarı zamanlı işlerden dolayı Adobe programlarında sorun yaşamamak.
Z170 pro gaming

Asus Maximus VIII Hero kullanıyorum yaklaşık 1.5 yıldır ve gayet memnunum. Tavsiye ederim.
Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7-EU Intel Z170 LGA 1151 (Soket H4) ATX Anakart GA-Z170X-GAMING 7 - Nanokatalog

Bu ürünü tavsiye ederim. 6. nesil işlemciler için bir zamanların en iyi anakartlarından biriydi. 3 hafta kadar önce bu siteden aldım ve şu an montaj için bekliyor.

İnceleme videosu da burada:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar üçünüze de çok teşekkür ederim. Önerilerinizi inceledim üçü de iyi anakartlar. Uygun fiyata Z170X ve Maximus VIII Hero bulabildim şu an için. Z170X daha uygun fiyat olduğu için aklım ona doğru kayıyor. @Azmich sana ayrıca teşekkür ederim baya uygun fiyata gerçekten Z170X. Piyasaya göre özellikle. Daha önce Gigabyte bir üründe başım çok ağrıdı o yüzden biraz ön yargım var ama sanırım Z170X bir adım önde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı