i7 6700K ve GTX 1070 Sistem Ne Kadara Satılır?

Yani sen şimdi 2.el bir sistem alsan 7 bin tl vercen öylemi ilginç i5 9600k lı sistem toplarsın 7bin tl ye kafayımı yediniZ
H100i sıvı soğutma 1000₺.Gereken cevabı vermişimdir umarım. Bide ben monitör ile birlikte zannettim. 1000₺ de düşsen yine 6000₺ eder bence. :D

Arkadaşlar cevaplarınız için herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim.satış sitesinde ilan açıcam yarın hangi fiyat aralığı uygundur ne ben mağdur olayım nede başkası kazıklansın.

Dostum 7 bine koy sen. Düşmek istersen düşersin 5500-6000e kadar. Ben, benim kıytırık sisteme sırf 1070 Ti var diye 7000 vereni gördüm

Arkadaşlar cevaplarınız için herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim.satış sitesinde ilan açıcam yarın hangi fiyat aralığı uygundur ne ben mağdur olayım nede başkası kazıklansın.
Şimdi kardesim istersen 10 bin yaz. İster 30 bin. Önemli olan paraya ihtiyacın varmı? :) Acil mi ? Ona göre fiyatını belirlersin . Mesela ben olsam gidip 6500 falan verip 2 el Pc almam zaten okadar param var toplarım üstüne az daha koyup. Anlıyacagın koyup beklemiceksin alıcı adam dicekki 'Ben bunu alsam kârlı çıkarım' :) Bu sayede hızlı bir şekilde sistemini satarsın. Yüksek fiyata koyarsan beklersin ona göre.. Sağlıcakla kal..

Şimdi kardesim istersen 10 bin yaz. İster 30 bin. Önemli olan paraya ihtiyacın varmı? :) Acil mi ? Ona göre fiyatını belirlersin . Mesela ben olsam gidip 6500 falan verip 2 el Pc almam zaten okadar param var toplarım üstüne az daha koyup. Anlıyacagın koyup beklemiceksin alıcı adam dicekki 'Ben bunu alsam kârlı çıkarım' :) Bu sayede hızlı bir şekilde sistemini satarsın. Yüksek fiyata koyarsan beklersin ona göre.. Sağlıcakla kal..
Dostum sen olsan ne fiyat biçersin?

Bende benzer sistem arayışındayım. Parayı koydum kenara ilanları takip ediyorum...
Siz hangi şehirdesiniz?
İlan açıldı mı incelemek için?

Kardeşim hepsini tek tek topladım. Sadece 5 dakikamı ayırıp yani toplamak isteyen adam örnek veriyorum 1700TL'ye ekran kartını koyuyorlar, çok acil satan bulursun 1400'e bile kapatılabilir yani bu sistemin aynısını toplamak 5500TL civarına hatta ölücülük yapıp zorlarsan 5000TL'ye bile toplarsın fakat bu da çok zaman kaybı demektir kimse de uğraşmaz bunun için. 5 dakikalık bakma sonucunda kasanın toplam fiyatı tahmini olarak 2. el piyasasında 6120TL ediyor belirttiğim gibi pazarlıksız biçimde sadece yuvarlayarak yazdım örnek veriyorum HDD 230TL ise sıfırı 200'e çektim 1700TL ise ekran kartı 1650'ye çektim yani bu söylediğim fiyatta tam fiyatı değil. 6000'e de satarsın zamanın yoksa yine zarar etmezsin fakat 6500'e de satarsın fakat beklersin. Şansın varsa hesaplayan biri çıkar uğraşırsa vakit kaybı olduğunu anlar toplamanın, senden alır kısa yoldan. Koy 6500'e. 6000'e de satsan senin için iyi ama fazlasını yazma çünkü o fiyata şahsen ben RTX 2060'lı sistem yapardım.

NOT: Bu 2. el piyasasının fiyatı şahsi fikrim taş çatlasın 5500TL.

Geri
Yukarı