i7 6700K ve GTX 970 Battlefield 1 (Open Beta) Testi

• Intel Core İ7 6700K CPU (4.5 GHz)
  • GALAX GTX 970 EX OC Black Edition Graphics Card
  • Asus Z170 Pro Gaming Motherboard
  • Kingston HyperX Fury 16 GB 2800 MHz (Overclock - Base Clock 2666 MHz) RAM
  • Samsung 840 Evo 120 GB SSD (Game)
  • Corsair LS 120 GB SSD
  • WD Green 2 TB Sata 3 HDD
  • Cooler Master MasterCase 5 Case
  • Corsair Hydro H100i v2 Extreme Cooler
  • BenQ GL2460HM 2 ms Monitor
1080p ve ultra ayarlarda test edilmiştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Corsair LS 120 GB SSD
İ7 6700K hakikaten güçlü bir işlemci ve şu oyunda cidden beğenimi kazandı. :) Gerçekten CPU'yu öldüren bir oyun ve %60'larda çalışıyor, helal olsun. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 serisi çıkınca 900 serini çok küçümsedik. 970 neymiş öyle. :LOL:
Hocam aynısı volta çıkınca da olacak, merak etmeyin... :D

• Corsair LS 120 GB SSD

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bende 6700K kullanıyorum ve şu ana kadar 4.8' i gördüm. Acaba siz de OC ettiyseniz en yüksek kaçı gördünüz?

Birde tüm modeller arasında ''GALAX GTX 970 EX OC Black Edition Graphics Card'' ın en performanslı olduğunu duymuştum, doğru mu bu?

Birde o FPS değerleri cidden müthiş...

Bende de İ5 4460 ve GTX 970 var ben de aynı değerleri almaktayım fakat çok nadiren de olsa yoğun patlamalarda veya duman, yangın efektlerinde yer yer 52'lere kadar düştüğü oluyor. Bunun sebebi sanırım işlemcim ama tam olarak bilemiyorum, yaklaşık 3 saat oynadım ve 52 FPS'i sadece 3-4 sefer görmüşümdür. Oyun gerçekten harika ve olağan üstü bir optimizasyona sahip.

Bende de İ5 4460 ve GTX 970 var bende aynı değerleri almaktayım fakat, çok nadiren de olsa yoğun patlamalarda veya duman, yangın efektlerinde yer yer 52 lere kadar düştüğü oluyor. Bunun sebebi sanırım işlemcim ama tam olarak bilemiyorum, yaklaşık 3 saat oynadım ve 52 fps yi sadece 3-4 sefer görmüşümdür. Oyun gerçekten harika ve olağan üstü bir optimizasyona sahip.
İşlemci olabilir hocam Ağır işlem gerektiren sahnelerde işlemci anlık darboğaz yapabilir, bence normaldir. (y)

İşlemci olabilir hocam Ağır işlem gerektiren sahnelerde işlemci anlık darboğaz yapabilir, bence normaldir. (y)
TXAA'yı FXAA-HİGH yaptığımda 80'in altına düşmedi FPS :)

Oyun o kadar iyi optimize edilmiş ki ULTRA ve HİGH ayar arasında ki farkı kesinlikle gözle görülür bir şekilde algılayamıyorsunuz.

Hocam bende 6700K kullanıyorum ve şu ana kadar 4.8' i gördüm. Acaba siz de OC ettiyseniz en yüksek kaçı gördünüz?

Birde tüm modeller arasında ''GALAX GTX 970 EX OC Black Edition Graphics Card'' ın en performanslı olduğunu duymuştum, doğru mu bu?

Birde o FPS değerleri cidden müthiş...
4.8'i gördüm ben de, ötesini denemedim henüz.
Frekans olarak yüksek diğer 970'lerden, ek olarak soğutması da çok iyi.

Bende de İ5 4460 ve GTX 970 var ben de aynı değerleri almaktayım fakat çok nadiren de olsa yoğun patlamalarda veya duman, yangın efektlerinde yer yer 52'lere kadar düştüğü oluyor. Bunun sebebi sanırım işlemcim ama tam olarak bilemiyorum, yaklaşık 3 saat oynadım ve 52 FPS'i sadece 3-4 sefer görmüşümdür. Oyun gerçekten harika ve olağan üstü bir optimizasyona sahip.

1080P'de oynuyorsan işlemci yetersiz gelmemeli. Kart ısınıyorsa veya PhysX ayarı GPU'da değilse olabilir.

4.8'i gördüm ben de, ötesini denemedim henüz.
Frekans olarak yüksek diğer 970'lerden, ek olarak soğutması da çok iyi.

1080P'de oynuyorsan işlemci yetersiz gelmemeli. Kart ısınıyorsa veya PhysX ayarı GPU'da değilse olabilir.
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben o zaman bir 5.0'ı deneyeyim... :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı