i7 6700K'dan Ryzen R7 1700'e Geçmek

İsmailsafaç

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
i7 6700K işlemciye sahibim, 4 ay garantisi kaldı. Arkadaşım takas teklif etti. Onun işlemci 5-6 aylık en fazla CS:GO oynanmış. Takası kabul etmem mantıklı mı? Anakartım Z170A Gaming M5 onun ki Asus B350M Prime 4 RAM slotlu model.
İşlemci takaslarsak mecbur anakartları da takaslayacağız. Sizce kabul etmeli miyim? Bu aralar video edit işine de merak sardım. Ryzen'lar renderda daha başarılı bilindiği gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 6700K işlemciye sahibim, 4 ay garantisi kaldı. Arkadaşım takas teklif etti. Onun işlemci 5-6 aylık en fazla CS:GO oynanmış. Takası kabul etmem mantıklı mı? Anakartım Z170A Gaming M5 onun ki Asus B350M Prime 4 RAM slotlu model.
İşlemci takaslarsak mecbur anakartları da takaslayacağız. Sizce kabul etmeli miyim? Bu aralar video edit işine de merak sardım. Ryzen'lar renderda daha başarılı bilindiği gibi.
Böyle bir takas teklif etmesi saçma olmuş. Bence bu işten bir çıkarı vardır diye düşünüyorum. Alırken gerekli testlere sokun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı