i7 6800k GTX 1080 Sistem Toplama

germani152

Hectopat
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar. Sizden küçük bir ricam olucak. Elime kısa bir süre içinde 20 bin TL geçicek fakat nasıl bir sistem toplayacağım konusunda kararsız kaldım fakat ben 20 bin TL'yi de sisteme vermek istemiyorum. Maximum 15 verebilirim bana 15 binlik (Monitörsüz Sadece kasa) bir sistem toplayabilir misiniz acaba ?

İşlemci olarak : i7 6800k düşünüyorum.

SLI : GTX 1080 rog strix 8 GB 256 bit

3 veya 4 fanlı bir sıvı soğutucu ve ona uygun şefaf bir kasa istiyorum. Twitch ve Youtube Yayınları vereceğimden bilgisayarın içine LED döşeyecem. Rengarenk gözüksün istiyorum. 3-4 fanlı istememin nedeni ise 4.0 ve 4.5 GHz overclock yapmayı düşünüyorum fazla ısınabilir işlemci o yüzden bide bu sıvı soğutma sisteminin içinde 2 ekran kartı içinde sıvı soğutucu aparatı olursa çok makbule geçer.

Şu videodaki gibi bir sıvı soğutma sistemini nereden bulabilirim ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dipnot : Arkadaşlar çoğu insan araba motor ve hayali olan şeyleri almak için kredi çeker ben de bilgisayar toplamak için kredi çekicem lütfen Troll gibi şeyler yazmayınız gayet ciddiyim ve bu sistemi almayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sistemi toplama konusunda çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sanki başka üyelerinde hep aynı şeyi istediklerini gördüm. Konuyu tam olarak kim açtı bilmiyorum, ancak siz o kişi olmalısınız. Bu sizin farklı bir hesabınız olmalı diye tahmin ediyorum.

doğru söylüyorsunuz aslında biri 2000 TL biri 2700 700 TL fazla verip daha iyisini almak daha mantıklı fakat size soracağım soru şu Ben 4 fanlı bir radyatöre ekran kartları ve işlemciyi takmak istiyorum custom sıvı soğutma yapıcam fakat 4.5 veya 5 ghz hıza çıkarsam işlemciyi sorun olurmu sizce ?

KRALGS güzel bir tespitte bulunmuşsun ben derdime bir çare aradım fakat türkçe kelimedir kısaltmadır diyerekten accountu banlayınca bir çok üyelik açtığım doğrudur ama kesinlikle troll için sormuyorum bu soruları kredi çekip satın alıcam kardeşim dediğim gibi bazılarının hayalleri ve zevkleri araba ve motordur bende teknoloji hastasıyım hatta durum öyle vahim ki kız arkadaşım bile olmadı bugüne kadar Kısacası TechnoSexual'im diyebiliriz :) O yüzden sizden bilgi almak istedim 15-16 bin TL ye kadar sağlam monitorsüz sadece KASA içi bilgisayar bileşenleri önerebilirmisiniz bana ?

Bu fiyata daha iyi bir sistem bu.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı