i7 6800k ve GTX 1070 Sistem Toplama

onurfirat

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Sistem resimlerde ki gibi olacak fakat hangi Anakartı seçmeliyim karar veremedim. Sizden istediğim hangisi olmalı nedeni ile birlikte yazarsanız sevinirim.
Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

addad.jpg

Hala yanıt bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer sistemi oyun için alıyorsanız işlemciyi i7 6700 yapıp anakartı H170 Gaming M3 yapıp ekran kartını GTX 1080 yapabilirsiniz. Böylece hem sıvı soğutma ve anakart masrafından kurtulmuş olursunuz. Arta kalan paranızla güzel bir monitör alabilirsiniz. Tabi tercih size kalmış.

Hocam eğer sistemi oyun için alıyorsanız işlemciyi i7 6700 yapıp anakartı H170 Gaming M3 yapıp ekran kartını GTX 1080 yapabilirsiniz. Böylece hem sıvı soğutma ve anakart masrafından kurtulmuş olursunuz. Arta kalan paranızla güzel bir monitör alabilirsiniz. Tabi tercih size kalmış.
Kardeşim render alıcağım pc de montaj için falan da kullanıcam tabi bu arada tam bir oyunkolik biriyim o yüzden hem render hem de oyun için olsun diye düşümüştüm. Hangi sistemin anakartın seçmeliyim.

Kardeşim render alıcağım pc de montaj için falan da kullanıcam tabi bu arada tam bir oyunkolik biriyim o yüzden hem render hem de oyun için olsun diye düşümüştüm. Hangi sistemin anakartın seçmeliyim.
Pek bilgim yok hocam bu tür pahalı anakartlar hakkında. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlar.

Herkese merhaba arkadaşlar. Sistem resimlerde ki gibi olacak fakat hangi Anakartı seçmeliyim karar veremedim. Sizden istediğim hangisi olmalı nedeni ile birlikte yazarsanız sevinirim.
Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

Eki Görüntüle 182598

Hala yanıt bekliyorum.
Teknobiyotik'ten ASRock X99 Taichi alabilirsiniz, ASRock markasını pek bilen olmaz, çünkü Türkiye'de pek bulunmuyor, ama hem kaliteli hem de bütçe dostu bir markadır.

Deluxe sizi memnun eder. Render sistemi için 16 GB RAM az. Depolama birimlerini artırmanız gerek.
Strix X99'u önermiyor musunuz?

Teknobiyotik'ten ASRock X99 Taichi alabilirsiniz, ASRock markasını pek bilen olmaz, çünkü Türkiye'de pek bulunmuyor, ama hem kaliteli hem de bütçe dostu bir markadır.
Biliyorum fakat ASUS tercihimdir. Daha yeni olduğu için Türkiye'de güvenemiyorum. Kaliteli ama kullanmadığım bir marka.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı